şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/…l/ucq9epficng9wm0gjuia94ja

  şu an için 1095 abone ve 65 video barındıran kanal kadir barcın isimli bir beyefendiye ait. ak saçlı ak sakallı bu abi, güzel bi ciğer için, efenime söyliiim iyi bir kuzu kapama için kalkıp da diyarbakır'a uçabilecek tıynette. bir bakarsın antalya'ya uçmuş "antalya usulü piyaz" için. bir bakarsın hocapaşa'da cızbız köfte hüpletiyor, bi bakarsın hakkari yüksekova'da kamyoncu lokantasında. damak çatlatan lezzetleri kovalayan kadir bey, yarın bakarsın yurt içinde dolanmaktan sıkılır. ver elini tokyo! ver elini mumbai! ver elini kahire!

  kolunu "selfie çubuğu" gibi kullanıp, çarşının o muhteşem kaosunda video kaydediyor olmanın heyecanını, ürkekliğini, çekingenliğini de yaşıyor bakınbu abi. sessiz sessiz, kimseyi rahatsız etmeden...

  boğazına düşkün kadir'i anlatınca şimdi burada böyle, götlü göbekli biri canlanıyor akıllarda değil mi? yok anam, göt göbek de yok adamda! çünkü az öz yiyor...

  ah bi de ben hakim olabilsem şöyle boğazıma! yarım kilo dondurma gömdüm daha bu öğlen! spor yapmıyor olsam, olacağım şehir hatları vapuru gibin.
 • an itibariyle 4.5k abonesi olan, yemeğe aşık kendine has bir abimiz. çekimleri hoş, şu an para kazanmaktan ziyade emeklilik günlerini geçiriyor gibi duruyor. çünkü sürekli bir yere gidiyor. bir ürgüp bir antalya bir adana bir diyarbakır bir gaziantep derken eline geçen 100-200 liranın 10 mislini video çekmeye harcıyor sanırım.
 • kendisini bu yıl başlarında keşfettim. görünüş itibariyle yakın zamanda görevini tamamlamış emekli astsubay gibi. ancak kendisinin stok fotoğrafcısı olduğunu belirttigi videoyu seyrettigimde biraz şaşırmıştım. akabinde başını alıp gittiği alanyanın güzel mesirelik alanlarında çektiği kaliteli görüntü ve kamera acısıyla bunu kanıtlar nitelikteydi. hem yeme içmeyi hem de işini severek yaptığını düşünüyorum. ayrıca ağzının tadını bildiğinden mütevellit referans olduğu mekanların da ziyaret edilebilir seviyede olduğunu düşünüyorum.
 • içerikleri güzel, samimi, içten, kirlenmemiş biri izlenimi veriyor. bir de hemşehriyiz belki de aksan çekiyor.
 • son videosunda öyle güzel bir taş fırın/pizza fırını yaptı ki. parasıyla yaptırayım desen bu kadar güzelini yapacak usta zor bulursun dışarda.

  https://www.youtube.com/watch?v=iznu8r4sfna
 • primitive technology ve almazankitchen hibriti videolar yapan bir abi.
 • terapi gibi videolar ceken youtuber. diger yemek anlatan youtuberlara da benziyor ama bu adam da farkli birsey var. bitmeden kapatip gecemiyorsun.
 • videolarını izlenesi yapan özellikler; show yok, mübalağa yok, gereksiz yere videoyu uzatma yok, kısa ve dozunda video geçişlerinden oluşuyor videolar.
 • kadir bey kaliteli içerik üretirken efendi kişiliği yaptığı işe yansıyor,

  böle devam etsin, ellerine sağlık.
 • yaklaşık 1 sene içinde 4 bin abone sayısını 25 bin kişiye taşımış ama en az 10 katını hakediyor. severek takip ediyoruz.