şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çevresindekilere çok çektirmiştir
 • osmanlı ocakları genel başkanı. zihniyetinden zerre kadar hazzetmem. ama atatürk'ü sevmiyor diye lince uğramış. buraya yorum yazan birçok angut da bu olayı alkışlamış. islâmcıların linççiliğinden yakınıyoruz bir de bu davarlar çıkıyor anasını satayım. adam olmaz bu memleket...
 • fuatavni'ye göre;

  "hdp ve mhp'ye yönelik operasyonun beyni fidan, operasyon elemanı ise osmanlı ocakları'ndan k.canpolat'tır. osmanlı ocakları başkanı k.canpolat 2006'da papaya suikast hazırlığından gözaltına alınmış karanlık bir mit elemanı."

  https://twitter.com/…ni_f/status/641576617408622592

  https://twitter.com/…ni_f/status/641575540021923840
 • hürriyet'teki röportajında kefen mefen meselelerine açıklık getirmiş kişidir:

  – kadir (osmanlı ocakları genel başkanı kadir canpolat) bey, ortalık sakinken adamlarınız kefen giyiyordu. ortalık toz dumanken kefenden bahseden yok. nerede bu kefenliler?
  – insan sadece öldürmek için kefen giymez. öldürmek için kılıç alır. kefenle vermek istediğimiz mesaj şuydu: devletimizin milletimizin güvenliği için birileri kefen giymeli. ha bu illa biz olacağız diye bir şey yok. şehirde anarşi varsa bunu çözecek olan polis. dağ başında terör varsa bunu bitirecek olan türk silahlı kuvvetleridir.

  yani fıkradaki "bir namaz kıldırdık diye imam mı olduk şimdi?" durumu.

  demek ki bir korkusuz kahramanlar güruhunun başkanı kendisişasşkssdfr
 • kastamonu'da uçan kafa'nın hedefi olmuş zat-ı şahane. kafayı atan arkadaş van persie'yi kıskandırmış resmen.

  iddaa olunuyor ki "atatürk'ü sevmiyorum" demiş. ulan senin osmanlı'nın topraklarını ve senin osmanlı'nın sırtını çevirdiği anadolu halkının namusunu korumak için savaşmış, liderlik etmiş bir insanı neden sevmiyorsun ki? hadi sevmiyorsun da senin hangi hayat görüşüne/ideolojine ters ulan bu adamın yaptıkları? her şeyi şapka kanunuydu/diniydi vs bahanesiyle açıklayamazsınız.

  size kaç para veriyorlar ki bu kadar hayasızlaşıyorsunuz anlamıyorum ben. nasıl bir meblağ lan o?

  aha da linki.
 • eksikliğiyle dalga geçmek gibi olmasın adam şaşı imiş.

  http://osmanliocaklari.org.tr/…ads/2014/11/rte2.jpg

  hayır başkanı olduğun kurumun internet sayfasına neden şaşı çıktığın fotoğrafı koydurdun?
  erdoğana bakarken mi şaşırdın?
  şaşı bakıp şaşırmak bu olsa gerek ama insan merak ediyor...
 • cumhurbaşkanından yedikleri siktirden sonra affedilmek için suçu paralele atmaya çalışmış ama onu da becerememiş olan ex-osmanlıcı. geçmiş olsun osmanlıcı kardeş kırmızı plakalarla ne de rahat geziyordunuz halbuki.