şükela:  tümü | bugün
  • kişiyi maddi anlamda, çok zengin yapar
  • kadir çöpdemir, televizyonda bir programda, "tiyatro zaten gereksiz. ne o öyle insanın içine girecek gibi el sallamalar falan. ben sinema severim. sinema daha iyidir. ve dvd koleksiyonum var." dedikten sonra gerçekten var olduğuna inandığım durum.
  • hamdi alkan iticiliği ile yarışandır
  • aslında oynadığı herhangi bişeyi izlemediğim için hakkında tavrım yokken bi programda yaptığı açıklamayla bende oluşan vaka.
    seda akgülün o zaman haftasonu yayınlanan bi sabahın körü programında oluyodu olay.
    seda kadire nasıl kadınlardan hoşlanırsınız kadın nasıl olmalı sizin için falan gibi kaşıyan bi soru sordu. biliyodu sanırım durumu. kadir aldı eline sazı başladı dökülmeye. "kadın dediğin bakımlı olacak. ben kadınımı öyle suratında maske pijamayla saçı başı dağınık görmek istemem. ve aynı şekilde benimle olan kadınlar da her zaman önce giyinir süslenir öyle yanıma gelirler. yanımda oje bile sürülmesinden hoşlanmam" şeklinde konuştu.
    o anda hayatımda bir adamı daha önce hiç bu kadar itici bulmadığımı farkettim.
    tabiki adamın kendi zevki, madem bulduğu kadınlar da sabah kahvaltıya inerken takma kirpiğini takan gelin başı yapan cinsinden denk geldiyse bize bok yemek düşer söyliycek bişey yok ama bu nasıl bi kafa anlayamıyorum. erkeklik cüzdan mıdır ya? ben neyim diye düşünmez mi bi insan? kadının oje sürmesine bile dayanamıyomuş pehpehpehpeh
  • itici bulunabilecek o kadar kişi varken kontenjanı kadir çöpdemir'le doldurmak haksızlık olur.
  • şuradan daha iyi görülebilen iticilik. ucuz ayakkabı giymezmiş beyimiz, siz giyermişsiniz.