şükela:  tümü | bugün
  • istanbul diş hekimleri odasının taze başkanıdır.
    1959 yılında çankırı’da doğmuş, 1976'da kabataş erkek lisesi’nden, 1981 yılında dicle üniversitesi dişhekimliği fakültesi’nden mezun olmuştur.
    1994-1999 yılları arasında chp kadıköy ilçe başkanlığı yapmıştır.
    nesli tükenen dürüst politikacılardandır. kazancını politik faaliyetlerinden değil diş hekimliğinden sağlar.
    çok iyi bir diş hekimidir. babacan tavrıyla hastalarına güven verir.
    diş tedavisi yaparken hastalarının kültürünü arttırmayı ihmal etmez. küçük tv'sinde her zaman ya bir belgesel açık olur, ya bir haber kanalı.
  • millletvekili adaylığı için diş hekimleri odası başkanlığı görevinden ayrılmıştır. beyefendi ve aydın bir doktor abimizdir. oyumuz helal olsun.
  • (bkz: helal oy kullanmak)

edit: yazardan uyarı "tayyip'in bi sözüne gönderme olarak kullanılmış"
  • 12 haziran seçimlerinde türkiye, akp tek başına iktidar olursa değil, kadir gökmen öğüt meclise giremezse kaybeder.
  • chp'nin istanbul 1. bölge 11. sıradan kıl payı meclise giren taze vekilidir. tebrik edilesidir. başarılarının devamı dilenesidir.
  • ailemizin vekilidir, son derece beyefendi, babacan ve dürüst bir abimizdir. mecliste kendisine başarılar dilediğimizdir.
  • siyasete dair umutları arttıran az sayıdaki isimlerden, milletinin vekili.
  • an itibari ile yedpa ticaret merkezi'nde esnafları dolaşmakta.
    birden girdi içeri, ''ben chp milletvekili kadir gökmen, benden bir isteğiniz var mı?'' diye soruyor. çok hızlı konuştuğundan milletvekili dediğini anlayamadım hemen, oturuyorum öyle, biraz geç anladım.

ilk defa milletvekili geliyor da buralara. öyle ya da böyle, gelip esnafı dolaşması iyi hoş bir durum, eywallah.
  • sorunlariniza gercekten ilgiyle yaklasan bir milletvekili. bagdat caddesindeki 24 saatlik bisiklet yolu hakkinda mecliste soru onergesi vermis; bu onerge muammer guler tarafindan yanitsiz birakilmistir.

bu yolun neden kaldirildigi ise sonradan ortaya cikmistir. arastirmaci gazeteciler icin (bkz: tasyapi)
  • validebağ korusu direnişindeki isimlerden. kimileri "taksim'de bir hevesim vardı, olmaz dediler" der, kimi de millet vekili olarak ağaçlar kesilmesin diye gider direnir. direnirken de kim olduğunu ne olduğunu özel olarak belirtme ihtiyacı bile duymaz.

evet istanbul'un bir kadir abisi var; kadir gökmen öğüt.