şükela:  tümü | bugün
 • öabt için edebiyat ve türkçe dersleri veren iyi niyetli öğretmen, derslerinde daha durağan olursa kendisi izlemek daha keyifli olabilir kanısındayım. yaptığı ani çıkışlar yüzünden bazen anlattıklarına odaklanmakta zorlanıyorum. benim hocam ailesinin değerli bir üyesidir, sağ olsunlar. kolaylıklar dilerim.
 • kpss, kinaye, yks ( 2 tane) ve tyt kitaplarını aldığım çalışkan bir insandır.
 • bilale anlatır gibi anlatmasa daha dinlenebilir bir hoca olacak. hece hece,bağıra bağıra anlatması bazen rahatsız ediyor. yine de kendisinin ve diğer benim hocam ekibinin hakkı ödenmez.
 • çok değişik bir aksanı var.
  yabancı veya kıbrıs türkü falan mı acaba?
 • öğretmenlik alışkanlığı olacak, kafamıza iyice girsin diye bazı yerlerde bir anda sesini yükseltiyor. ancak bu yükselme videoda yemiyor hocam. maalesef bu ani yükselişler yüzünden videolarını pek dinleyemiyorum. kitap kalem çalışmak da pek işime gelmiyor. kararsız bir atanamayan olarak ne yapacağımı ben de bilemedim. dershane mi denesem bi de?
 • edebiyat derslerini benim hocam kanalı üzerinden takip ettiğim hoca.

  mükemmel değil ama hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum. dershaneye gidecek fırsatınız yoksa, kitaptan okuduğunuzda konular havada kalıyormuş gibi geliyorsa zaten başka da bir alternatif görünmüyor.

  biraz bağırıyor aralarda ama dinledikçe tarzına alışıyorsunuz.
 • berbat ders anlatıyor. bir kaç videosuna baktıktan sonra baş ağrısı oluşmaya başlıyor. en fazla 2 sn katlanabiliyorum sesine.emeğine söyleyecek laf yok ama aniden ses yükseltmesi, bağıra bağıra ders anlatması gerçekten çok rahatsız edici.zaten videolar çok uzun soluklu bir de aniden ses yükselmesi bağırması vs hiç çekilmiyor. bende migren var bu sebebden kendisini izleyemeyeceğim.ayrıca kitaplarının tanıtımını yapacağım diye ne yapacağını şaşırmış durum da ki öğrencilerle çok fazla atışmaya giriyor.keşke her eline kalem alan ders anlatmaya kalkmasa.

  ayriyeten, benim hocam ekibi gerçekten çok iyi ders anlatan hocalarla dolu. özellikle eğitim bilimleri hocalarına ne kadar teşekkür etsem az.eğitim ve diğer dersleri burdan götürebilirsiniz.
 • derslerini benim hocam kanalından takip ettiğim öğretmen. dersleri tekdüze değil ve bana göre verimli. ama kitaplarının reklamını diğer hocalara göre aşırıya kaçarak yapıyor. bu biraz rahatsız edici olsa da çok seviyorum kadir hocamı.
 • gerek ders anlatımıyla gerek samimiyetiyle gönlümüzde taht kurdu kadir hocam.
  ses yükseltmesi ve alçaltması önemli yerleri önemsiz yerlerden ayırmaktadır.
  kitapları da tam ösym tarzıdır.
  onun sayesinde sevdim türkçeyi, edebiyatı...
  var olsun, sağ olsun !..
 • hem kpss türkçe hem yks türkçe hem öabt edebiyat / türkçe, hangisine çalışırsan çalış bakacağın tek hocadır. ülkede böyle emek veren eğitimciler olması ümidimi yeşertiyor. ntv’deki konuşması da çok hoştu, tebrikler hocam..