• türk standartlarına göre (ne oluyorsa o standart) en yakışıklı türk erkeği seçilmiş zat...
    bi de tipik maço diyolar... artık o kadarını bilemicem...
  • adamın bir fotoğraflarını gördüm geçenlerde... o fotoğrafları gören hiç kimse onun çirkin itici yada antipatik olduğunu düşünemez die düşünüyorum
    :)
  • tatar ramazan en iyi filmiydi heralde
  • yiyecekmiscesine yapisir dudaklarina esas kadinin...
  • kadinlarin ideal erkek tipini canlandirir; fazla gülmez, kodummu oturtur, kadinini sahiplenir...
  • kim ne derse desin yesilcama kendi cizgisini getirmis, ve hatta dikte ettirmis fantastik bir insandir kadir inanir.tarik akan gibi salon komedilerinde fazla gorunmemis, cuneyt arkin gibi boktan avanturlere tamah etmemistir.aslen fatsalidir.
    bunun bi de yegeni vardir ki, tras bicagi yuzune degmemis bir neanderthaldir.o da aslen javalidir tahmin ediyorum(ismini hatirlasam acacam basligi, java inanir miydi neydi)

"bu boyle gitmez" isimli tv programinda bazi seylerin ooyle gidemeyecegini ortaya koymussada nasi gidecegi konusunda yapici bir yorum yapmamistir.
  • gecenin 3'unde kariya kiza cepten 'yalarim seni bastan assa' turunde mesajlar cekip bunlara da motivasyon diyebilen ve her gordugumde midemin kalkmasina sebep olan insan.
  • ismi kadir olan bir insanın herhangi bir konudaki inancını belirtmek istediğimizde kullanmamız icabeden söz öbeği.
  • ismi kadir olan bir insanın saftorik olduğunu belirtmek istediğimizde kullanabileceğimiz söz öbeklerinden biri.
  • "senin bu sacmaliklarina kim inanir?!?"'a kar$i verilip, ortamdaki ciddiyeti sikip atabileceginiz isim. (bkz: igrenc espri)
hesabın var mı? giriş yap