*

şükela:  tümü | bugün
  • 11.02.2018 de gerçeklen üzücü olay. umarım bir an önce sağlığına kavuşur.
  • akil adamdı en son, o günden sonra bi kıymeti kalmadı.
  • geçmiş olsun diyelim.

hastalık,ölüm başlıkları altına siyasi yorum yazanların taaa..
  • allah şifa versin istanbullu abimize. inşallah ışık hızıyla iyleşir, sağlığına kavuşur.
  • akil adam olmasıyla bir kıymetinin kalmamasının konuyla pek bir alakasını göremedim. bir yaşam savaşından bahsediliyor. bu kadar katı ve kötü olmamalıyız, fikirleri yüzünden kimse ölmeyi hak etmiyor. geçmiş olsun diliyorum. her ne kadar farklı görüşlerde olsak da az filmlerini izleyip duygulanmadık.
  • üzülmüyorsan kendi çapında üzülme arkadaş! yoğun bakım, ölüm, hastalık gibi konularda da gereksiz gereksiz konuşuyorsunuz ya adamın yakınlarını düşünmeden, gerçekten merhametsizliğiniz beni çıldırtıyor.

umarım yoğun bakımda yatan bir yakınınız olmaz ve ondan bir haber beklemenin ne kadar zor olduğunu hiçbir zaman anlamazsınız tüm acımasızlığınıza rağmen.

umarım kadir bey kısa zamanda sağlığına kavuşur dediğim hadise.
  • başlığı altında siyasi yorum yazılmasın demişler. valla bu ülkede spora da sanata da siyaseti ben bulaştırmadım, o entryleri girenler de bulaştırmadı. kendisi ülkenin her yerine siyaset bulaştıranların maşalığını yaptığı için bir dönem o yüzden başlığına siyasi içerikli entryler yazılmasında bir beis görmüyorum, normaldir.
  • sigortası vardır heralde. kazancım net sigortam net diye reklam çekiyordu en son. o zaman meeeee diyorum.
  • kadir inanır'ın yoğun bakımda olmasına "amaaan zaten akil adamdı" yorumunu yapanları azcık beyin fırtınasına sokalım ve sevdikleri, muhalif görüşlü bir sanatçının yoğun bakıma düşmesine "amaaan zaten solcuydu" yorumunu yapan insanlarla kafa kafaya getirelim;

a) solcuya laf edenler pis birer faşisttir, akil adama laf edenler özgürlük savaşçısıdır.
    b) iki tarafa laf eden de süzme gerizekalıdır.

gezi direnişi(29 yıllık yaşamımda gördüğüm en umut verici şey) bittiğinden beri siyasetle alakam "merhaba merhaba" düzeyinde. geç de olsa anladım bu ülkedeki siyasi koşuşturmacanın eq masturbasyonu dışında bir şey olmadığını. yine okuyorum ara ara yorumları, ne olmuş ne bitmiş bakıyorun haberlere.
    sonunda da hep, kendi görüşünü mükemmel, karşı tarafı salak gören insanları görüp, elimi eteğimi çektiğime seviniyorum bu işlerden.

geçmiş olsun kamyon şoförü ilyas, tatar ramazan.
    hadi şimdi çok müthiş zeki solcular, çok harikulade sağcılar tartışın yine slogan cümlelerle burada.
  • inanılacak gibi değil.