şükela:  tümü | bugün
  • habertürk gazetesi köşe yazarı ve ht magazin yazı işleri müdürü. evinde düzenlediği yılbaşı partisinde içki firmasını sponsor yapıp beleş içkileri hüpürdeten ve bunu tuğçe tatari'ye yazdıran oray eğin'e köşesinde ayar vermiştir.

http://www.haberturk.com/htyazi.aspx?id=7071
  • türkiye'deki yazılı basının son dönemdeki en yaratıcı isimlerinden; en önemli editoryal kahramanlarından biri.

gazete habertürk magazin'in yayın yönetmen yardımcısı.

daha yayın hayatına başlayalı 1 yıl 25 gün olan gazete habertürk'ün, daha emekleme döneminde bu kadar beğeni ve takdir görmesine; 300 bin ortalamaya yakın bir tiraja ulaşmasına sebebiyet veren en önemli eklerden biri olan magazin ekinin en önemli yapıtaşı kendisi.

yarın bir bilgisayar yazılım şirketinde işe başlasa başarılı olacak kadar müthiş bir zeka, reklamcılık sektörünü alt üst edecek kadar yaratıcılık... hepsine sahip.

yürürken başlık bulur, asansöre binerken manşet çıkarır.

ayrıca buradan 'bir kula' selam ederim çok büyük adamdır; çünkü o da antepli'dir.
  • benden daha şeker olduğu yetmezmiş gibi bi de kral adammış. teşekkür ediyorum kendisine desteği için.
  • herhangi bir yazısını bir gün tesadüfen okudum. ertesi gün merak edip tekrar okudum. ondan sonra bir daha okumamazlık edemedim. bu kadar boş şeyler yazıp, bu kadar "sadece" kendisinden bahseden birinin, o kadar ciddi bir üslup takınarak böylesine komik olabileceğine inanmak güç. kaşıyla, gözüyle, göbeğiyle, yaşıyla dalga geçerken yaptığı benzetmeler, arada ince ince çaktırmadan yedirdiği kültürel birikim, esprilerindeki tutarlılık ve hiç alakası olmayan bir konuyu insanın gözüne parmak sokmadan güncel olaylarla iliştirmesi takdire şayan. sanki magazin ekinde harcanıyor gibi.
  • bugünkü yazısında cengiz semercioğlu'na fena ayar veren gazeteci...

http://www.haberturk.com/…isi-ve-cengiz-semercioglu
  • akşam akşam yorumlarıyla kopardı bizi. habertürkte ne alaka bilmiyorum ama gece gece magazin programı var. adam on numara tespitler yapıp duygularımıza tercüman oldu. diğer kabız kabız konuşan yorumculara göre daha samimi.