• devlet yetkililerinin sesimizi duymasi gereken kampanya.
    edit:@minibus adli yazardan mezar yeri icin oneri geldi ve acikcasi bana gore cok dogru bir yer secmis.

onerilen yer: selanik'i tek kurşun atmadan bozuk yunan ordusuna teslim eden meşhur hain hasan tahsin paşa'nın da yattığı yunan kara kuvvetleri balkan savaşları müzesi bahçesi gefyra/yunanistan
    (bkz: 71525619)

biliyorsunuz ustad kadir misiroglu buyuk bir yunanistan hayranidir. hatta o kadar hayrandir ki " keşke yunan galip gelseydi " diyecek kadar asiktir yunan halkina. boyle ilim irfan sahibi bir insanin anadolu topraklarinda curumesi yerine, hayran oldugu yunanistan topraklarina gomulmesi gerektigini dusunuyorum. ustadimizin gozu acik gitmemesi icin sosyal medyadan sesimizi duyuralim.

tanim : su an itibariyle baslattigim ve eksisozluk yazarlarinin destek vermesini bekledigim kampanyadir.
  • gömülüp neden toprak kirletsin? yakalım
    edit: arkadaşlar yakınca hava da kirlenecek biliyorum. quantum iyonlaştırıcı o zaman. o zaman da atom altı parçacıklar kirlenir.
  • nasıl destek verileceği belli olmayan kampanyadır. her ihtimale karşı sarı yelek ve zodiac bot benden.

dipnot: yanında suriyeli getirmeyin, götürmem yunan’a..
  • oldu mu lan? helva benden kendim yapacam
  • #88977931 (15.04.2019-22:08)
  • ata topraklarına gömülmesi gerekir diye düşündüğüm için desteklediğim kampanya.kendisi eski rodos şövalyelerinden olduğu için oraya gömülürse onurlandırılmışta olur.
  • adam her firsatta ulkenin kurucusuna kufur etsin, insanlari birbirine dusursun ama kucaklayici taraf yine biz olalim. onun mezarina tukurecegiz mezarina
  • adamın mezarına tükürmek isteyenleri pasaport ve vize almak zorunda bırakmak kimsenin hakkı değildir.
  • yunanistan'ın ne kabahati var diyerek karşı çıktığım kampanyadır.
  • toprak kabul etmez,keşke israil bir sonraki denemesinde müsait bir hava boşluğuna bıraksa kendisini...
hesabın var mı? giriş yap