şükela:  tümü | bugün
  • konuşma yetisini kaybetti diye günlerdir naralar atıyorlardı.
    ince'den sonra bir hüzün daha yaşayacaklar :)

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=zrjmljeeanc)
  • rahat ol troll kardeş biz uzun uzun yaşamasını istiyoruz mümkün olduğunca uzun yaşasın... öyle hemen nereye yavaş yavaş gidecek inşallah.

(bkz: fesli zombi)
  • son demlerini yasayan bir pisligin son cırpınıslarını seyretmek, surundugunu bilmek daha cok sevindirdiginden, beni mutlu edendir. bu kadar erken geberirse bu isin zevki nerede?

bi 5 yıl daha kusmugunda bogulmaya devam etsin lutfen. mumkunse daha acılı bir sekilde. kafasındaki fesi bile tasiyamicak hale geldikten sonra da bir video daha atsın canımcım. sonra da bir bok cukuruna atarsınız lesini, malum mezar falan imkansiz, umumi tuvalete donusme ihtimali yuzunden.
  • varsın yaşasın.ona verilen,hayatını adadığı atatürk'ü karalama ve maziden silme görevini başaramaması karşısında üzüntüsünden kıvranıp dursun.

bu gün hala milyonların kalbindeyse atatürk ve hiç korkmadan ''yaşa mustafa kemal paşa'' nidaları yükseliyorsa sokaklardan, başaramamışsın demektir kadir.atatürk'ün fikirleri çin'den yemen'den geldi,sen ve senin gibileri boğdu!
  • cok buyuk kapak. fesli 18 yasinda gibi beyler. yuz yil daha yasar boyle. yasasin da...
  • resmi youtube kanalininda hepi topu 75 bin uyesi olan, onlarin da bir kisminin bassak gecmek ve deliye gulmek icin abone olduklarini kabul edersek aslinda pekte makbul olmayan bir adam oldugunu goreceginiz feslidir. miyavlamak disinda bir seyi beceremeyen kediler bile senden yuzlerce kat fazla izleniyor dondurmaci. kendini nimetten sayma yani.
  • konuşmasının bir yerinde atatürk’ü karalamaya örnek vermek için “taciz olaylarında kadınların hiç mi suçu yok, kadınlar kıyafetleriyle erkekleri tahrik ediyor” gibi bir şeyler zırvalıyor. atatürk’e laf sokmaya çalışırken kadınlara yönelik tecavüzleri meşrulaştırabilen bir mahluk bu. umarım can çekişip ölene kadar konuşma yetisini kaybetmez. ucubenin ağzından çıkan her kelime, her cümle onu inandığı dinin cehenneminin en alt katmanına yaklaştırıyor.

edit: bir yazar mesaj attı. "tecavüz değil taciz" diye. özür dilerim kardeşim hemen düzeltiyorum. o kadar konuşma içerisinde takıldığın ve düzeltilmesini istediğin, yardırgadığın tek buysa düzeltiyorum. siz(seni de o guruba dahil ediyorum çünkü entry'lerine baktım bu ucubenin söylediklerini onaylar şeyler yazmışssın) taciz aşamasından tecavüze geçince yine mesaj at editlerim.
  • güldürmüştür. sevin ya da sevmeyin ki ben sevmeyenlerdenim, adam golü takmış valla bilip bilmeden iddiada bulunanlara.
  • konuşma yetisi var mı da kaybetti? arada ağzından kin kusuyor, karanlık akıyor o kadar. ama buna konuşma demek, bacadan çıkan dumana konuşma demekle aynıdır.

tanım : (bkz: klozet kapağı)