• rahat ol troll kardeş biz uzun uzun yaşamasını istiyoruz mümkün olduğunca uzun yaşasın... öyle hemen nereye yavaş yavaş gidecek inşallah.

(bkz: fesli zombi)
  • varsın yaşasın.ona verilen,hayatını adadığı atatürk'ü karalama ve maziden silme görevini başaramaması karşısında üzüntüsünden kıvranıp dursun.

bu gün hala milyonların kalbindeyse atatürk ve hiç korkmadan ''yaşa mustafa kemal paşa'' nidaları yükseliyorsa sokaklardan, başaramamışsın demektir kadir.atatürk'ün fikirleri çin'den yemen'den geldi,sen ve senin gibileri boğdu!
  • cok buyuk kapak. fesli 18 yasinda gibi beyler. yuz yil daha yasar boyle. yasasin da...
  • kadir kim amk ?
  • asıl kapağı öte tarafa gidince yiyecek fesli soytarı.
  • konuşmasının bir yerinde atatürk’ü karalamaya örnek vermek için “taciz olaylarında kadınların hiç mi suçu yok, kadınlar kıyafetleriyle erkekleri tahrik ediyor” gibi bir şeyler zırvalıyor. atatürk’e laf sokmaya çalışırken kadınlara yönelik tecavüzleri meşrulaştırabilen bir mahluk bu. umarım can çekişip ölene kadar konuşma yetisini kaybetmez. ucubenin ağzından çıkan her kelime, her cümle onu inandığı dinin cehenneminin en alt katmanına yaklaştırıyor.

edit: bir yazar mesaj attı. "tecavüz değil taciz" diye. özür dilerim kardeşim hemen düzeltiyorum. o kadar konuşma içerisinde takıldığın ve düzeltilmesini istediğin, yardırgadığın tek buysa düzeltiyorum. siz(seni de o guruba dahil ediyorum çünkü entry'lerine baktım bu ucubenin söylediklerini onaylar şeyler yazmışssın) taciz aşamasından tecavüze geçince yine mesaj at editlerim.
  • konuşma yetisi var mı da kaybetti? arada ağzından kin kusuyor, karanlık akıyor o kadar. ama buna konuşma demek, bacadan çıkan dumana konuşma demekle aynıdır.

tanım : (bkz: klozet kapağı)
  • konuşma yetisini kaybettiğinin linkini paylaşmış arkadaş. kendine kapak olmuş. konuşma yetisini kaybetmiş derken bunu kastediyorduk zaten :)))
  • fesli kendi görüşlerini iktidarda sanarken, ona en büyük kapak meclis yemin törenleri sırasında sıra ankara vekillerine geldiğinde alışıldık üzere atatürk için 1dakika saygı duruşunda bulunulması olmuştur.

ya fesli deli! bu işle öyle kolay değil.. senin en güvendiğin adamlar da atatürk’ün hatırasına biat ediyor. hezeyanlarında yalnızsın; toplumda karşılığın yok. bu acı ile geberip gideceksin.
  • surune surune can verirsin inşallah
hesabın var mı? giriş yap