şükela:  tümü | bugün
  • cevap vermeyerek çokta iyi yapmıştır. eminim yarışma öncesi aynı şekilde onlarda cevap vermemiştir. türkiye'de her şey eşiği geçene kadar, kaç tane sporcumuz destek bulamadığı için gün yüzüne çıkamıyor, çıkanlarda ise heves kalmıyor. yabancıları televizyonda hayranlıkla izliyoruz. bilmiyoruz ki kaç tane mahalle arasında kalmış sporcumuz onlardan daha önde olabilirdi. biz sadece futbol konuşuruz. ondada her şeyi dışarıdan hazır alırız.
  • sürekli sorularıma anlayışla cevap veren, cevap verirken ben yıllarca böyle yaptım yetkin kişi değilim açıkçası diyen diğerleri gibi hemen profesyonel trainer etiketi ile paket programlar satmaya çalışmayan ender kişilikte insan.
  • sürekli takip ettiğim birisi her öğününü instagramda paylaşır. yediği yemekleri sıradan bir insan yiyemez hayvan gibi yiyor hakkını veriyor her yemekte . doğal olarak çok zor olabilecek güce de sahip. vücut tipi iri ve kas ve güç ekledikçe daha da iri oluyor . doğal olma ihtimali yüksek bence.

    world powerlifting alliance (wpa) ve global powerlifting alliance (gpa) federasyonlarının düzenlediği yarışmalarda 90 - 100 kg grubuna 99 kilo ile katılmış, siklet rekoru kırarak deadlift (320kilo) ve squat (260kilo) ağırlıklarına ulaşmıştır. yarışma sonrası yüksek ağırlıktan kaynaklı deri zedelenmesi yaşamış, yarışmalara bir süre ara vermiştir.
  • son zamanlarda merak saldığım powerlifting hakkında takip ettiğim kişilerden fakat son zamanlarda pek bir paylaşım yapmıyor.