şükela:  tümü | bugün
 • kendi halinde bir aranjör. birkaç başarısız özgün müzik albümünün aranjörlüğünü yapmıştır. yuvaya dönüş filminin de film müzikleri ona aittir.
 • güzel bağlama çalan sinoplu abi.ayrıca piano ve şan eğitimi yanında arif sağ dan bağlama dersi almıştır.
 • müslüm baba'nın 2001 yılında çıkan yanlış yaptın/kaçamam ki kaderimden albümünün yönetmenliğini yapmıştır.
 • daha yirmi yaşında, hayalleri olan bir delikanlı. adam gibi adam. insan gibi insan. bir kadın cinayetini önleyip, gereksiz bir iti de geberten cesur türk genci. helal olsun sana. sakın boynunu eğme. dik dur. sen yanlış bir şey yapmadın. seni mahkum ederlerse, edenler de girsin yerin dibine.

  haber linki.
 • kadir gibi insanları neden az konuşuyoruz? bu çocuk gerçek bir delikanlı ve hakkında çok az bilgi var..
 • bugün bir kadın cinayeti daha işlenmediyse bu çocuk sayesinde.
  umarım ceza almaz.
 • konya’da bir kadın cinayetinin önüne geçmiş, saldırgan kocayı eşek cennetine postalamış ömrünün baharında bir delikanlı. videoya da çekebilirdi ama o vicdanının sesini dinlemiş. umarım ceza almaz. fen lisesi mezunu, tıp fakültesi için üniversiteye hazırlanan bir gencin hayallerini karartmazlar
 • çok üzüldüğüm genç insan.
  kavgayı ayırmaya çalışırken, dayak yiyen...
  kaçıp kurtulmaya çalışmasına rağmen kurtulamayan...
  boğazını sıkan adamdan kurtulayım derken yanlışlıkla öldüren gencimiz.
  sen de herkes gibi olmalıydın.
  kavgayı ayırmak yerine, olayı videoya alıp, youtube'da paylasmalıydın. öyle daha çok ilgi görürdün. bak şimdi kimse seni konuşmuyor, kimse umursamıyor.
 • bu vakayı iki aşamada incelemek istiyorum.

  1. birçok açıdan yaşadığı sonu hakettiği değerlendirilebilecek bir hayvanın elinden kadını kurtarıp maalesef kendi üzerine çeken bir yiğittir kadir. ancak fiziki kabiliyetlerinin sınırları gereği hayvanı püskürtemeyerek, olayın fiziki ceremesini ciddi şekilde yaşamaya başlamıştır.

  2. sözümona meyve soymak için "meyve bıçağı" taşıyan, kavga esnasında üstünde bulunan bıçağı saklamakta olduğu yerden çıkarmaya vakit bulan ve kavga esnasında bunu aklına getirip bıçağı çekip başka bir yaralama olmaksızın kalbe tek vuruş yapan ve sonrasında kaçan bir suçludur kadir.

  bazen bela sizi bulur. bazen siz belayı bulursunuz. küçükken radyoda kader mahkumu kalıbının bir cümlede geçtiğini duyduğumda tepki gösterirdim yap, et, sonra kader mahkumu ol, iyi iş diye. geçen zamanda kader mahkumu nedir çokça öğrendim. ama her suçun bir karşılığı vardır. iyiyi kendinizce ödüllendirebilirsiniz ama kötüye kendiniz ceza verirseniz, bu kamu düzenini ortadan kaldırır. anarşiyi başlatır. o nedenle istediğiniz kadar destek verin. hafifletici birçok sebebiyle bir kişinin ölümüne neden olan vatandaşın yaşayacağı hikayede bir etkinizin olması mümkün değildir.
 • 17 tane sabıkası olan bir pisliğin bir kadını öldürmesini engellemeye çalışırken nefs-i müdafaada bulunduğu için tutuklu yargılanan pırıl pırıl bir genç.

  tutuklu yargılanması bile skandaldır, bırakın ceza almasını.

  lütfen gündemde tutalım. twitterda açılmış olan hashtag'e de destek verelim.

  #kadiricinadalet