şükela:  tümü | bugün
 • vay arkadaş bu ahsen tv artık ne kadar para kazanıyorsa sözlükte reklam vermeye başlamış. tıklamayın. *
 • söz konusu seyyar satıcı hangi görüşten olursa olsun, hangi ırktan veya dinden olursa olsun; desteklemediğim kampanyadır.

  bir ülkede devletin varlığı kurallara uyulması ve adaletin sağlanması ile mümkün olur. seyyar satıcı olayına yıllardan beri karşıyım. dilencilik ve seyyar satıcılık yasaklanmalı. bunun mağdur edebiyatı ile başka konular ile uzaktan yakından alakası yok.

  o çok övdüğünüz almanya'yı almanya yapan şey, her vatandaşın kurallara eşit şekilde uyması, kurallara uymayan vatandaşların başka vatandaşlar tarafından şikayet edilmesi ve adaletin varlığıdır.
 • niye? adam bıçak çekince akp'lidir bu kesin diyip yakınlık kurarak bari özür dileyelim mi demiş veya diyecek topbaş? videoyu açmadım ve cidden dilemiş mi bilmiyorum.
 • özür dilemek için hatalı olduğunu kabul etmek gerekmez kuralı ile düşünürsek, tebrik edilesidir.
 • zaten 'gereken idari işlem yapılacak ama ortaya çıkan üzücü tablo için özür dilerim' demiştir. kötü niyet yok, hesap kitap yok. bence başkanlık döneminde yapılan en iyi icraatlardan biridir. insana önem vermiştir. özür dilemiştir. satıcının yanlış yaptığı bir iş için cesaretlendirmemiştir.
 • tamamen rezalet. ortada sagligi hice sayip nerde uretildigi belli olmayan gidalari, vergisiz tezgahta satan bir adam var. buna karsi gorevini yapmaya calisan bir memurlara siddet gosteren bir adam var.

  ve sonunda belediye baskani gorevini yapmaya calisan memurlari hice sayip, denetimsiz, nerde uretildigi belli olmayan gida satan adamdan ozur diliyor. saka gibi ulke. kural tanimamazligi oven yer yoktur turkiye kadar!
 • "kadir abi" çok sever palalı esnafları.
 • bu ulkede unutulan jestlerden biridir. on yargilarimizi once bir kenara birakmamiz gerektigini dusunuyorum bu durumlarda. karsimizdaki bir insan sonucta. bir canli yani... dunyadaki her canlinin tek bir amaci vardir; hayatta kalmak. bu mevzusu gecen kisi de hayatta kalma savasi veriyor tatli satarak. kendisinin cok parasi olsa tatli satar miydi illegal olarak? sanmiyorum satsin. demek ki bir ihtiyactan satiyor. dilenmiyor ya da hirsizlik yapmiyor. simdi ama vergi vermiyorcular cikip gelmesin lutfen. bu sizinki kiskanclik. elinizde olsa siz de odemezdiniz vergi kimse kimseyi kandirmasin. keza diger taraftan bakarsak bu kisinin zihniyetindekiler de oruc tutmuyoruz diye bizi kiskandiklari icin, yani kendileri yeyip icemedikleri icin bizleri darp etmeye calisiyor. neyse cok dagildik konuya donelim. bu adam hayatta kalma mucadelesi veriyor her canli gibi kardesim. sen dusuncen ne olursa olsun gidip onu darp edemezsin. o elinde imkan olsaydicilar da biraz akli selim dusunsunler. bu adamlarin dusuncelerini degistiremeyecegini biliyorsun tamam. ama sana kalsa idam geri gelsin. bu mudur cozum yani?
 • 15 temmuz ibaresiyle adı kesişince götü tutuşan bir an evvel sempatik ve fotojenik gözükmek için medyayı arayan kişiyle aynı duygu içindedir.

  nedense hep bu tür olaylar sırasında hep yurtdışındadır bahsi geçen kişi.

  bu kadar tesadüf düşman başına.
 • görevini yapan zabıtalara sahip çıkacağı yerde ışid sempatizanı adamdan özür dilemek nedir? adam elinde bıçakla zabıtalara saldırdı. herkes elinde bıçakla hakkını arasın o zaman.