şükela:  tümü | bugün
 • mardin artuklu üniversitesi rektör yardımcısı ve aynı zamanda kürdoloji bölümü dekanı. newroz hakkında yaptığı açıklamalardan dolayı habervaktim tarafından hedef gösterilmiştir.
  http://www.habervaktim.com/…roristleri-kutsadi.html

  habervaktim'in kadri hocaya karşı yaptığı haberde şöyle saçmalardan seçmelerde vardır:

  "geçtiğimiz haftalarda artuklu üniveristesi’nde yapılanlara duyarsız kalamayan bir kişi tarafından kadri yıldırım hakkında rapor hazırlandı. raporda yıldırım’ın üniversitede terör örgütüyle nasıl birlikte çalıştığı anlatılıyor. ayrıca kadri yıldırım’ın akademik çalışmalarında islamiyet’in kürtlere zarar verdiği propagandası yaptığı kaydediliyor. yine raporda yıldırım’ın örgüt adına üniversitede kadrolaşmaya gittiği bilgisi yer alıyor."

  zannedersem bu paragraftan kasıt kadri yıldırım'ın artuklu üniversitesindeki cemaat kadrolaşmasının karşısında durmasıdır.
 • yeni türkiye'nin ilk icraatlarina maruz kalan hoca. yolsuzluk operasyonu bahanesiyle gözaltina alinmis. umarim en kisa zamanda serbest kalir.

  http://t24.com.tr/…inde-yolsuzluk-operasyonu,277466
 • hdp'den aday olmak için görevinden istifa etmiş.
  kendisini meclis kürsüsünde görmek isteriz.
 • "kuran’da cinlerden bahsediliyor. ey arapları, süryanileri ve kürtleri içinde barındıran mardin ve mardin halkı; eğer 1500 yıl önce sizin cinlerinizin kabul ettiği bir barışı, siz kabul etmezseniz, birbirinizin hakkını, hukukunu kabul etmezseniz, bu cinler sizi çarpacaktır haberiniz olsun" diyen eski rektor, simdinin hdp milletvekili aday adayi. profesoru bile boyle konusan bir millet icin cok da fazla umut beslememek gerekir gibi.
 • konuşurken hep konuşmak ve hiç susmamak istiyor. belki de çok şey bilip ifade etmek istediği içindir.
 • 'kürt misafirperverliğini' göstermek için yurtdışından gelen konukları zorla yemeğe götürüp, faturayı onlara kitlemişliği olan eski akademisyen, yeni milletvekilidir aynı zamanda.
 • bugün düzenlediği basın toplantısında kısaca "bizde islamı, dini değerleri sömürelim, eksik kalıyoruz" demiştir.

  "oruç tutmayan evinde tutmasın, gözümüze sokmasın" demiş, abi o "oruç tutan kendine tutar, reklamı yapılmaz" değil miydi?

  on numara beş yıldız bir milletvekilidir.

  kaynak
 • muhafazakar hdp kitlesinin altan tan ile birlikte vucut bulmus halidir kendisi. sizin ben tutacaginiz orucun, yapacaginiz siyasetin, getireceginiz barisin, inandiginiz degerlerin amk.
 • '' ...bilindiği gibi hdp'nin içinde müslüman kürt halkından başka bazı ideoloji, etnik köken ve inanç sahibi bileşenler vardır. normal şartlarda bu mozaik memnuniyet vericidir. dışarıya yansıya bir görüntü vardır ki adı geçen bileşenlerden kontenjan olarak seçilen milletvekillerinin kendi kitlesel tabanları potansiyel olarak onları milletvekili olarak seçebilecek durumda değildir. onları da öbür bileşenlerin temsilcilerini de müslüman kürt halkı seçmiştir... '' sözlerinin sahibi hdpli milletvekilidir.

  çok sağlam çakmıştır. tüm gerçekliği, aslında kürtler olmasa bir hiç bile olamayacak figen gibi bazı çakma devrimci, kan emici şahısların suratına vurmuştur.

  ister kabul et ister etme adam gerçekliği söylemiştir. kürtlerin muhafazakar olduğunu herkes biliyor. bazı cihangir solucanlarıda hemen hakaret etmeye başlamış adama. tabi herkes lgbt fanı olmalı,herkes sizin gibi islami değerlere hakaret etmeli değilmi ?

  okey masasındaki kenarcılar gibisiniz,anca kürtlerin sırtından geçinin. ters birşey duyuncada tü ka ka olsun.