• sinema ile yazdığım entrylere çoğunlukla faceobok'tan gelen eleştirilere bir yanıt vereyim. işsiz değilim:) filimadami.com'a 5 yıla yakın süredir üyeyim orada modluk da yaptım, listeleri yaparken, konu ve film için faydalanıyorum. bunu da her fırsatta belirtiyorum. ama eklediğim çoğu film bir konuya ait olmuyor.
    ama asıl bomba şu. bu hesap normalde abimin, ortak kullanıyoruz. futbol ve siyasetle ilgili entryler bana ait değil, yani sağlam fenerbahçeli olan ben değil. futbolla da ilgim yok. ileride sadece sinema, dizi, anime, kitaplar ve oyunlar üzerine yazacağım. benim psychomantis olan hesabım ne yazık ki hala açılmadı.
    o çok yoğun olduğu için benim hesabım gibi oldu biraz.
  • film listesini gördükten sonra kendisine aşık olmaya karar verdiğim insandır.
    not: biraz alkollüyüm, sabah diğer entrylere de bakıp kesin kararımı açıklarım.
  • abim, canımdan çok sevdiğim insan
  • emekli bir sinemacı sanırım. *

uzun süredir badilistime yeni yazar girmiyordu. umutlar yeşerdi, gözler doldu. çok teşekkür ediyorum listeleri için.
  • ekşi sözlüğü yıllardır çoğunlukla film araştırması için takip eden şahsıma ilaç gibi gelmiş yazarımız.
  • ekşi sözlükte yazmayı hep sürdürmesi gereken bir isim. korkuyorum entry yazmayı bırakacak diye. takipteyiz.
  • kendisiyle uzun uzun konusmasam da kisa sohbetlerin oncesinde, zihin acan kitap gibi filmler basliginda kendisini taniyip saygi duydugum bir yazar dostumuz.muhtemelen kutsal bilgi kaynagi standartlarinda sinema alaninda daha yararli bir yazar edinmemistir bu sozluk
  • korkusuz korkak'ın modern pinokyo olması başlığındaki tespiti ne şapka çıkarılır.
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı. nazik bir arkadaş. hoşgelmiş...
hesabın var mı? giriş yap