şükela:  tümü | bugün
10 entry daha
  • sahil
    akşam üstü veya öğleden önce bir sahil turunun iyi gelmeyeceği insan olmadığını düşünüyorum*
  • aile evinin birkaç km ilerisindeki deniz manzaralı trafiğe kapalı yol. günbatımının her rengi, ağaçlar ve çiçekler, yamaçtan izlenen şehir ışıkları ve ufuk çizgisi... bugün yine gittim bisikletimle. müzik dinledim, denizi ve gökyüzünü izledim. mutluydum ama çok fazla istedim yanımda birinin olmasını. böyle anlarda hep yalnız kalmak isterim normalde. ama güçlü bir şey yükseldi içimde, biriyle paylaşma isteği. başka biri daha buna şahit olsun istedim. sessizliği paylaşabilmek, benim gibi ruhunu müzikle ve doğayla besleyen biri olsun istedim. hiçkimse de olur, yani bir sıfatı olması gerekmiyor, sevgili veya eş falan. sadece tasasız güzel bir an paylaşmak istedim. bu şehirde kimseler yok pek ama belki de olur kimbilir. belki o da beni arıyordur.
  • tartışmasız hidiv kasrı. 24 dakikanın altı mesafede olanlara şiddetle tavsiye edilir. üstünün gelip yaşayacağı memnuniyetsizliklerde müessesemiz sorumluluk kabul etmemektedir.
  • valla bilgi paylastikca guzeldir ama kafa dinlemek icin gittigim yerin dolup tasmasini da hic istemem.