şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her iki cins için de, dünyanın en güzel kararıdır. ne güzel sevdiğiniz kadınla evlenip, birlikte, kafanıza göre evinizi kurup, kimse karışmadan birbirinizle vakit geçirip, gezip eğlenip, yiyip içmek varken neden insan bekar kalıp tek gecelik ilişki kovalamakla uğraşır?

sevmek, sevilmek, sahiplenmek bunlar güzel duygular.
  • muhtemelen gerçekte böyle olmuyor.

özet: hayaller paris, gerçekler angara city.
  • --- spoiler ---

kafa dengi degildir o, kafa dengi olsa
    duramazsiz*
    --- spoiler ---
  • en çok istediğim şey şu sıralar. cinsellik di şuydu buydu iyi hoş da insan gerçekten beraber vakit geçirebileceği birini arıyor. 20 li yaşlarda ailem hep derdi ilerde sen de isteyeceksin evliliği görüşecez o zaman derdi. ben bunu yasal seks muhabbetine yorar amaan tonla kız var ne evlencem derdim. meğer mevzu başkaymış.
    (bkz: kafası şimdi geldi) *
    tabi kuyruğu dik tutuyorum hala çaktırma.
  • en son kafa dengim bu dediğim adam karaktersiz çıktı. bence yok öyle bi dünya çok da inanmayın :)
  • kafa dengiyse evlenmeden de birlikte keyifli vakit geçirilebilir..
    sırf kafa dengi diye kimseyle evlenmeyin zira kafalar karışabilir,değişebilir..
  • pavyonda bakire arayanların kinini döktüğü başlık olmuş.

allah herkese harika birer eş versin, inşallah.
  • böyle bir şey yok. daha doğrusu şöyle; mümkün ama başka şeylerden taviz verilmeli.

ben bu güne kadar hem kafa dengi olup hem de fiziksel olarak çok çekici kadını olmadığını anladım. illa ki ikisinden biri oldu hep hayatımda. erkek için de böyle tabii. ben de bunlardan biri oldum muhtemelen yani tabii.

buna sosyal önerim de şu; herkes, erkek, kadın fark etmez iki kişiyle evlenebilmeli. biri birlikte vakit geçirmeyi sevdiğin, biri de yatmak istediğin.
  • mümkün değildir buralarda. kimsenin karışmadığı evlilik mi olur ayol?
  • evlenme gibi bir hayalim yok . ama hayalimdeki evlilik tam olarak bu.