şükela:  tümü | bugün
  • köleliğe karşıyım bunu bilin yeter. öyle tanım yapıp kafa da dolduramayacağım, zaten kafam kıyak birde size laf mı anlatacağım.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • 15 yaşındaki sözlük yazarı. tanım yapmaktan kaçınır daha çok facebook formatını tercih eder. soru cümlelerini nokta ile sonlandırır.

    edit: bağlaç olmayan de yi ayrı yazar. bu kadar yüklenirseniz millete böyle oluyor işte. hata yapmayacağım diye hata yapıyorlar.
  • yazdigim (bkz: #74158523) entry'yi okuduktan sonra, once bana empati ve destek dolu uzun bir mesaj yazmis (aglayacaktim neredeyse) sonra yazdigim basligin altina da "bence sen çok zavallı bir insansın yaşadıkların senin çocuğuna da yapılsa halanın yuvası için kızını feda edebilirsin. en büyük korkum senin gibi karaktersiz korkak bir insanla evlenmek." yazmis, ve hizini alamayip tek entry ile beni en yakin arkadasimdan bile daha iyi taniyarak "bilmem farkında mısın hikayeyi yazan çocuk değil eşek kadar kadın. kendini korumaktan aciz bir çocuk değil ama özünde aciz bir kadın. artık yaş itibariyle anası, babası, halası daha ne zıkkımı varsa dediklerime inanır mı derdi olmaması gereken bir yaştayken hala daha saçma sapan hesaplar peşine düşebilen birisi." olarak beni ozetlemistir. siritiyorum su anda dondurmeye calistigi ikiyuzlu oyundan dolayi. hayir, bir yerinden zeka ciktigini gorsem daha az eglenirdim herhalde.

    o halde mindi'den sana gelsin: al o üç beş nöronunu defol buralardan (bkz: #74159563)
  • hakkımda yazdığın zeka pırıltısıyla ilgili düşüncelerin beni gerçekten üzdü. yazdıklarında da ufak tefek yanlışların var. bunlardan birisi o açtığın başlığa entry girdikten sonra sana mesaj atmamdı. sıralamayı yanlış yazmışsın hadi bu önemsiz bir ayrıntı. dikkat etmemiş olabilirsin gönderdiğim saate. ama sana attığım mesaj ve diğer yazdıklarım birbiriyle asla çelişmeyen şeylerdi. birini daha yapıcı bir dille yazarken diğerini de seni kendine getirmesi için daha sert bir dille yazmıştım ama anlamamışsın.