şükela:  tümü | bugün soru sor
 • köleliğe karşıyım bunu bilin yeter. öyle tanım yapıp kafa da dolduramayacağım, zaten kafam kıyak birde size laf mı anlatacağım.
 • bir ekşi sözlük yazarı.
 • yazdigim (bkz: #74158523) entry'yi okuduktan sonra, once bana empati ve destek dolu uzun bir mesaj yazmis (aglayacaktim neredeyse) sonra yazdigim basligin altina da "bence sen çok zavallı bir insansın yaşadıkların senin çocuğuna da yapılsa halanın yuvası için kızını feda edebilirsin. en büyük korkum senin gibi karaktersiz korkak bir insanla evlenmek." yazmis, ve hizini alamayip tek entry ile beni en yakin arkadasimdan bile daha iyi taniyarak "bilmem farkında mısın hikayeyi yazan çocuk değil eşek kadar kadın. kendini korumaktan aciz bir çocuk değil ama özünde aciz bir kadın. artık yaş itibariyle anası, babası, halası daha ne zıkkımı varsa dediklerime inanır mı derdi olmaması gereken bir yaştayken hala daha saçma sapan hesaplar peşine düşebilen birisi." olarak beni ozetlemistir. siritiyorum su anda dondurmeye calistigi ikiyuzlu oyundan dolayi. hayir, bir yerinden zeka ciktigini gorsem daha az eglenirdim herhalde.

  o halde mindi'den sana gelsin: al o üç beş nöronunu defol buralardan (bkz: #74159563)
 • yazdıklarında baştan sona yanlış drummy. mesajın saati ve içeriği burada. attığım mesaj ve diğer yazdıklarım birbiriyle asla çelişmiyor. senin tabirinle yazmak gerekirse bir yerinden zeka çıksaydı bunu çok rahat anlayabilirdin. taciz edildikten sonra halanın yuvası dağılmasın bana ne derler korkaklığında olan birisin. belki yanlışından dönüp onurlu bir davranış sergilersin diye son kez uyarayım dedim ama anladım ki senin için bunlar önemsiz. o halanın kocası başkalarını da taciz ettiğinde, zamanında ifşa edip mahkemeye vermediğin için sen de suçlu olacaksın. eğer tüm bunlara göz yuman kişi küçük bir çocuk olsaydı yazacaklarım çok farklı olurdu ama sen küçük bir çocuk değilsin. sen eniştenin işlediği suçu polisten ve yargıdan gizleyen kocaman bir kadınsın. yargıya varmak isteyen konu hakkında yazdıklarımı okuyup öyle değerlendirsin ya da tacizcisini kollayan drummy'i desteklesin hiç umrumda olmaz.
  (bkz: #74158863)
  (bkz: #74160734)
 • nick altıma böyle bir girdi girmiş sözlük yazarı. hatırlatma için teşekkürler.