şükela:  tümü | bugün
  • vize haftasında sıkıntı atmaya birebir. bulaşıkları kimin yıkayacağını belirlediğimiz oyun.

http://www.oyunskor.com/game.php?file=48366
  • sinir bozucu fakat çok eğlenceli ve vakit terminatörü. hele azıcık hırslı bir insansanız vasiyetnamenizi yazabilirsiniz.*
  • tottenham ile tarih yazdığım oyun. 127 averaj ney lan!

tanım: son zamanlarda oynadığım en zevkli oyun.
  • arkadaşlar arasında iki oyuncu şeklinde oynanıca, iki arkadaş arasında tekme, şaplak, dövüş, güreş aracılığıyla samimiyeti arttıran oyun.

mümkünse galibiyetten sonraki sevinçlerinizde etrafınızda kesici cisim ve 10 yaşından küçük çocukları bulundurmamaya dikkat ediniz. aynı zamanda klavye ve benzeri apartları dikkatle kullanınız.
  • reklam izlemeye mahkum eden oyun. bıktık amk reklamlardan. yapımda ve yayında emeği geçen webteknosu izmosu alayının...
  • güzel oyun yapmışlar eskileri yad ettim. amma reklam işi gerçekten sıkıntı. tamam para kazanın da her maçın sonrasına reklam biraz fazla olmuş. geçmeye çalışırken sağına soluna basıyorsun felan gerek yok böyle şeylere. oyun biraz da pay2win olmuş. ben öyle dımdızlak sahaya çıkarken karşıma bir yaratık çıkıyor. şut hızı, hitbox büyüklüğü vs. her konuda avantajlı. savunmada kalınca da kart yiyorsun olmuyor. vakit geçirmelik güzel, competitive çok kasmayın çünkü ilerledikçe alengirli adamlara karşı cevabınız olmuyor.
  • ping ten oynanmayan oyun. her rakibimde sürekli bir internet hatası oluyor ve kasan oyunda imkansız goller yenilebiliyor. birkaç gün daha oynamaya çalışıcam ama bu durumda kimseye önermem yüklenmesini.
    bide aşırıııı reklam içermesi ayrı bir sinir ediyor. her maçtan sonra 10 saniyelik reklam koymak nedir la.
  • berbat sunucular ile pingden geçilmeyen ve her an çıkan reklamlar ile çıldırtan oyun.
  • reklam izlemek için birebir. oyun oynamak istiyorsanız başka alternatifleri düşünün.
  • sadece bugün en az 20 defa oyundan attı. ping olayını söylemiyorum bile herkes belirtmiş. kaç tane gol yedim sırf o yüzden.

öde kazan mantığına girmişler yok bilettir falan ayrıca neredeyse bütün güçler de elmasla alınabiliyor. her maç sonrası gelen reklamlar zaten çoktan can sıktı.

tamam adamlar bir iş yapıyor illa para kazanacaklar ama bu kadar da suyu çıkarılmaz. online kafa topu ne güzeldi oysa.