şükela:  tümü | bugün
  • direkt böyle bir başlık açtım ve varsa bu oyunu oynayan yazarlar onlarda farketmiştir ki oyunda çok afedersiniz ota boka reklam çıkıyor maça girersin reklam, çıkarsın reklam ona reklam buna reklam hadi onu geçtim oyunda para yatıranlar haksız bir avantaja sahip oluyor hadi diyeceksiniz kardeşim kapitalist sistem para para para işte sanane. ama oyunda karakter satın alsanız da - ben almadım ama hem olay store da hem de oyunun bağımlısı bir arkadaşımdan biliyorum - bir süre sonra adeta bir bilinçli eskitme ile karakter yavaşlar ve oyun size bilmem kaç lira karşılığında yükseltme teklifi verir. tüm bunlar insana oyun sırasında saç baş yoldurup telefonu kıracak kadar delirtiyor.
    kıssadan hisse tüm yazarları bu oyunu oynamayın oynatmayın diyorum. şu karantina günlerinde hepimiz bişeylere sardık belki evet. ama bizleri hem dopamin olarak hem duygusal hatta kimileri için parasal olarak sömüren bu oyunu oynamaktansa o enerjiyi size faydası olacak şeyler için kullanmak en iyisi bana göre
  • pay to win
  • neredeyse tüm cep telefonu oyunlarının mantığı bu hale evrildi.

para vermezsen zevk alamazsın
  • kafa topu 1 çok iyiyken 2 rezaletti.

denklerim gelirken oyun kazanıyorken bir süre sonra benim gücüm 30 sa 90'lık adamlar geldi.

kale kadar adam var karşıda. dümdüz vursa bile gol atıyor. ben de ne yaparsam yapayım top girmiyor. komediydi, sildim.
  • adaletsizliğin uğursuzluğun kol gezdiği bir oyun olması nedeniyle rezalet az bile kalır.