şükela:  tümü | bugün soru sor
 • halk arasında "kafa sikilmesi" yerine kullanılan bir tabir. halk dediğim de biz üç arkadaş. cümle içinde kullanalım:

  - ingiliz entelijansiyasının atlar üzerindeki yoğun proleter rejimi sonucu ortaya çıkan bu karbonmonoksit, tekstil sektöründe orta doğunun bir numarası olmamız için sinerji yaratmaya yetiyor da artıyor
  + abi herif iki saattir konuşuyor, kafalar oldum ya.
  * harbi kafalarmış adam. hacı senin bu seks öğesi arkadaşına ne oldu?

  görüldüğü üzere bu diyalogdaki "kafalar adam" sıfat tamlaması "özet geçmeyen piç" anlamında kullanılmaktadır.
 • günümüz lise ve üniversite gençlerinin bolca kullandığı ne anlama geldiğini benim kadar onların da anlamadığı kelime.
  örnek kullanımlar şu şekildedir:
  birinin yaptığı enteresan bir olaya şahit olunduğunda: "abi acaip kafalar ya"
  gördüğü şeyi tam olarak anlayamadığında/ takip edemediğinde/ şaşırdığında: "oo kafalar kafalar"
 • saçma sapan bir kanal.
 • youtube'da bir milyon aboneye ulaşmış kanal.
 • son 1 aydır neredeyse tüm videolarını seyrettiğim kanal. yeni bir youtube kanalı projem var ve bu nedenle şuan ki popüler youtuberları incelemek istedim. genelde hepsi aynı konuları işliyor ve birbirileri arasında hem rekabet hem de büyük dayanışma var bu hoşuma gitti. kafalar kanalını farkettim ve hem konseptleri hem de mizahları (özellikle atakan'ın) çok hoşuma gitti. işin kötü yanı son 1 aydır tüm paylaşımlarını inceleyeyim derken sonunda olanlar oldu ve bu üç eleman dün gece rüyama girdi. atakan beni kışkırtıyordu ve boncuk atan tabancayla kafama ateş edip duruyordu. her neyse, güzel bir ekip, bu tayfayı ileride beyaz perdede birçok projede göreceğimize inanıyorum. yolları açık olsun.
 • birbirilerini kışkırtarak yaptıkları ve mağdur olan şahısların da gülerek izlediği üç sığırın açtığı youtube kanalı.
  hayır bi de bunları gülerek izleyenler var. zaten birbirine yaptıklarına ses çıkarmamaları haysiyetsizliğin dibine vurmuyormuş gibi bir de bunları izleyip gülenler var. ne komik amk bebek'te denize atıyorlar seni bi de bunu youtube'da paylaşıp sdfkjhgsflşk gülenler var ne komik amk. yok biri birinin kafasına yumurta atıyor yok ne biliyim banyo yaparken ışıkları kapatıyor. birini (bakın bunları demiyorum birini) size yapsalar aynı şekilde güler misiniz? ben gülmem. gülen de varsa haysiyetsizdir. birini en azından bana yapsalar bırak gülmeyi yarını göremezler. e ben de beni kışkırttılar diye parmaklarını kesiyim ellerini koparayım aç köpeklerin önüne atayım bakalım aynı şekilde gülebilecek misiniz? ben buna gülerim işte.
  atalarımız ne demiş "göze göz dişe diş"
 • başarısız ve fake içerikleri üreten, 7-15 yaş grubuna hitap eden bir youtube kanalı.
 • bir kumar sitesi reklamı yüzünden gözaltına alınıp bırakılmışlar. o korkuyla bırakırlar bu işleri bence.
 • umreye gidip bütün goygoy yapan elemanlar ?ha bi de iphone 7 aldılardı baya ucuza.her şeyi geçtim arkada trilyon lumen ışık varken (mekke),cidden güneş bar zannedersin arkada"nur dağında heryer ışıl ışıl çok acayip,her yeri görebiliyoruz" diyen eleman var aralarında.maşallah harbiden kafalar uzay.
 • şuan serbestler ama mahkemeleri devam ediyormuş.
  viral kokan hareketler bunlar.
  https://youtu.be/tfhmcpisq4q