şükela:  tümü | bugün soru sor
140 entry daha
  • 360000 bile başarıdır bu adamlar için. gerçi cast bayağı kalabalıktı, masrafları çıkarabilecekler mi bakalım.
  • film afişini gördüğüm anda midem bulandı
  • enes batur yaptı. şimdi de bunlar yapmış ha? türkiyede müzik sektörünü aleyna tilki, ezhel, gazapizm ve benzerleri bitiriyorsa film sektörünü de bunlar bitiriyor.

prim vermeye devam edin. aferin size. tiksiniyorum onlardan da sizlerden de.

edit : cumali ceber denilen filme sahip halil de bu listeye dahil.
  • öncelikle 29 yaşındayım. filmi öğrencilerim ile izledim. izledim diyorum çünkü izlemeden burada yorum yapıp o insanların emeğine saygısızlık eden insanlardan farklı olduğumu belirtmek isterim. film öğrencilerim tarafından beğenildi şahsım adına ise bana hitap ettiğini söyleyemem(yaşımdan dolayı) ama benim imdb puanım 6/10 diyebilirim. herşeye rağmen eğlenceli bir film olduğunu düşünüyorum. neredeyse küfür hiç yoktu. araç kullanılırken emniyet kemeri takmayı hiç ihmal etmemişler mesela. gazino sahnesinde önlerinde meyve suyu vardı. bunları neden yazıyorum bu arkadaşlar hedef kitlesinin 8_18 yaş olduğunu çok iyi biliyor dolayısıyla örnek olmak adına doğru işler yapmışlar. şu konuda eleştiriyorum bir tek reklam haddinden fazlaydı.
  • "5m abonemiz var, yarisi gelse iyi para kirariz" mantigi ile yapilmis bir film.

film youtuberlarin yaptigi en iyi isi yapiyor, ne mi ? tabi ki "clickbait". o kadar guzel "bu bir youtuber filmi degil" diye clickbait yapmislar ki pr calismasinda valla helal olsun. bu arada ilk youtuber filmim ona da bu clickbait e kanip "dur ya genclere bir sans vereyim" dusuncesiyle gittim.

filmin ilk sahnesinde anladim kaziklandigimi ve bunun bir "youtuber filmi" oldugunu. kendimi dolandirilmis hissettim bildigin. o yuzden sakin gitmeyin film bok gibi tv de bile verilse izlemeyin zamaniniza yazik.

edit: imdb de 1 puan verdim. tabi yanlis anlasilma olmasin 0 puan verilemedigi icin mecbur 1 puan vermek zorunda kaldim.