şükela:  tümü | bugün
  • hiçbir apple fanboyunun açık açık itiraf edemediği buz gibi gerçek. hem iphone hem de mac kullanıcıları için geçerli bu. argümanları hep aynı şeyler ve hepsi de bunu destekliyor: "android çok karışık" "mac'e virüs girmiyor" "windows hep hata veriyor" "mac daha rahat" vs bu liste uzar gider. yav şimdi antivirüs kurmayı beceremiyorsan veya bilgisayarında çıkan hatayı 5 dklık bir google aramasıyla çözemiyorsan cihaza veya işletim sistemine bok atma kardeşim, hiç kusura bakma ama senin kafan basmıyor. haaa aldığın hataların da önemli bir kısmının sebebi sen ve senin yüklediğin/indirdiğin abidik gubidik şeyler muhtemelen. iphone kullananların hepsi zaten "basit" olduğu için kullandığını söylüyor. yemin ederim gözümde iphone kullanıcılarının yüzde doksanının 70 yaşındaki teknoloji özürlü dedelerden farkı yok. gözlemliyorum da bunu, ne zaman bir windows pc başına veya android cihaz başına geçseler far görmüş tavşan gibi donakalıyorlar. velhasılıkelam apple hedef kitle olarak aptalları hedef alan ve onlara çok güzel sokan tarihe geçecek bir şirkettir.

edit: mesaj gönderilse gönderecektim de gönderilmiyor işte. sayın aşağıdaki entry sahibi, senin hani vizyonun almıyor ya aynı bilgisayarda hem oyun oynamayı hem de fotoğraflara bakmayı ( fotoğraflara bakmak da amma zorlar cihazı he ahahahsjdjc ) ben bunu 3 senelik pcmde sıfır sıkıntıyla gerçekleştiriyorum. ha bi mac kadar hafif değil, 2.2 kilo :( kalanını okumadım zaten, bir bilgisayara 5k domalıp ondan sadece fotoğrafları açmasını bekleyen bir vizyondan ne çıkabilir ki aajsjdjfjcjcjc

edit2: @2 kaçmış ahahshshdhd
  • kafamı siktiği için ananas kullanıyorum