şükela:  tümü | bugün
  • unlu "cirkin kadin yoktur, az votka vardir" rus ata sozunu dogrulamaya yonelik bir irdeleme. matematiksel ıspati su dur;

ak= alkol kullanimi
    kc= kadinin cirkinligi
    t= zaman
    d= yalan dunya
    m=mutluluk
    n=bi sikim degil

[d(akxn+1)t=d(kcxn-1)]=m

vardigim sonuca gore ruslar bu isi bilmiyor. ne demis asik veysel "guzelligin on para etmez, bu bendeki ask olmasa"
    neymis? askmis. dagılalim simdi yerlerimize!!
  • facebook'ta işte "dershler nası diye soranaa sanane diyesi gelenlerss xd :))) :0" falan gibi pislik, yarrak, ergen grupları oluşturup insanları yoldan çıkaran yegane hayran sayfası. dünyanın en leş yeri. işin garibi 92 bin küsür üyeleri var. işin garip olmayan yanı ise -yöneticiler dahil- üyelerinin hepsinin 17 yaş altında olması. emolarla falan taşşak geçmeye çalışıyorlar ama bir emoyla bunları yan yana koysalar, ben o emoyu yalarım.

pislik çukurunda boğulmak isteyenler için adreslerini de veriyorum bu bebelerin:

http://www.facebook.com/…id=758211032.2003452232..1
  • hemen ardından sorulabilecek soru:
    hangi kafam?
    (bkz: soruya soruyla karşılık vermek)
  • icip icip cakir keyif olduktan sonra soylenebilecek cuma-cumartesi geceleri repligi. sarhos olunca kafa guzel olmaz. kafayi guzel yapan cakir keyif olmaktir.
  • beş yaşındaki (byv) bir veledin anarşikhuniyi (an) göt ettiği şahane cümle
    şöyle özetleyeyim efendim:
    olay polonezköy'de bir piknik alanında geçmektedir. byv, bir yerlerden patlak bir balon bulmuş onunla oynamaktadır. an'yi ufaktan kaşıntı tutar o yaştaki bir çocuğun ne kadar hazırcevap olabileceğini unutur ve ve şu soruyu sorar:
    " nedir o elindeki uçak mı gemi mi araba mı?
    byv an'ye' yan yan bakar "yoo patlak palon bu kafam kadar güzel misin sen yiea"
  • kafam 1 milyon...sen o kadar eder misin?
  • charles bukowski söylese her tofaş arkasında görürüz.. aa pardon hala görebiliyoruz. o mu söyledi acaba?