• yunus kim bilmem ama aklıma behzat amirimi getirir.
  • yunus günçe'nin stand up gösterisidir. bi beklentiye girmeden gittim ve çok eğlendim, an itibariyle her p.tesi old city comedy club'ta izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. yaklaşık 2 saat süren show boyunca enerjisini koruyan yunus'u tebrik ediyorum.
  • haftada üç gün alemfm de yayınlanan eğlenceli programdır. ilk dinlediğimde yunus günçenin kendini beğenmiş bi tip olduğunu düşünmüştüm sonraları programı baya beğendim hatta fanatiği oldum hep dinliyorum. en sevdiğim yanı bir anda konudan konuya atlayabilmesi. liseden tanıdığını söylediği yayın arkadaşıyla tam geyik yapıyorlar
  • dinlerken huzura erdiğimi hissettiğim an itibariyle bıdır bıdır konuşan yunus günçe'nin alem fm'deki radyo proğramı .
    neticede yaptığı konuşmaların gerekliliği ya da gereksizliği aynı ben. (bkz: kaynımda da var).
    neticede konuşmak ihtiyacı kişinin kendisine duyduğu ...
    ( not: bu yazıyı tamamlayamayacağım, sonra belki )
    aslolan sohbetidir.
  • "güldürmek için takla atmayan, ne gerekirse yapmayan, komikçilikten hoşlanmayan eğlenceli bir anlatı. zaten yunus'un takla atması da yasak! bunu sahnede anlatıyor. çok yüksek bir samimiyet dozundan bahsedebiliriz. yunus sahnede, litaratüre kazandırdığı, "butik ünlü" oluşunu, işsiz kalışını, ailesini, iş hayatını, özel hayatını, spor hayatını; kısaca o an aklında ne varsa onu anlatıyor. kbv bir "text" değil. kbv bir durum. zaten yunus da bir "komedyen" değil. sadece "komik" olamayacak kadar meselesi var hayatla, işiyle, ünlülerle, ünün kendisiyle...
    "

http://www.biletix.com/etkinlik/pb0s6/istanbul/tr
  • * 'sinemada ilk e.t.'yi izledim. şimdi avatar'ı merak bile etmiyorum.' yazmış ya vallahi ben:)
  • gösterisini herkesle helalleşerek ve isteyenlerle selfie çektirerek bitiren yunus günçe'nin şovu. ece ercan kadar sıkmadı.. idare eder.
hesabın var mı? giriş yap