şükela:  tümü | bugün
  • serdar ortaç'ın kolayca parçasında geçen bir laf öbeği. hayatıma yön veren şeylerden biri. ne yaptın sen serdar ya?

--- spoiler ---

kafamda deli sorular!
    kolayca sevemiyorum
    kapımda binlerce kadar
    bakıp da göremiyorum
    görsem de sevemiyorum artık anla
    ben aşık olamıyorum!

--- spoiler ---
  • ne bela bir sözdür bu ya, 7den 70e herkes kafamda deli sorular diye dolaşıyo.
  • meali: "elimi sallasam ellisi ama o kadar çok şey yaşadım ki kafam çok dolu çok karışık. hayatımı yazsan roman olur ve cevabını bekleyen çok soru var, birini seviyor gibiyim ama emin değilim, bir tanesi var bana çok aşık çok iyi de biri ama elektrik alamıyorum, iş yerinde de bi tane çocuk var hoşuma gidiyo, napsam bilemedim" olması istenen, dışarı öyle bir hava yansıtılması istenen ama olamayan kezban sözü.
  • serdardan bağımsız;
    sihirli mantar yedikten sonra uyumaya çalışınca oluşan istemsiz bilinç durumu.
  • muthis soz obegi.
  • fizikci isyani.
  • genelde mal insanların sikik konularda soru sıçtıktan sonra kullandığı kalıp.
    mesela
    -bla bla bla?... kafamda deli sorular.

bu ne lan böyle sağ lobunu siktiklerim. azıcık yaratıcı olun ulan.

bir (1) de bunu twitter'dan yazınca feno olunuyor hıaamm. sokayım böylelerine.
  • kafamda bir türlü devamı gelmeyen "şarkı sözü".
    ulan bütün önemli konular yıl başında, aynı hafta mı patlamalı.
    bütün önemli kararlar aynı zaman süreci içinde mi verilmeli.
    ne oluyor, sonra neymiş efendim schwarz weiss neden böyle bir şarkıyı mırıldanıp duruyor.
  • sözlük ergenlerinin sikip attığı kalıp. niye böyle acaba?

(bkz: kafamda deli sorular)
  • lan bi siktir git artık denilen söz. git kendini başka yerde derin sandır kodumunun tumblr kızı!
    kafana sokayım senin!