şükela:  tümü | bugün
  • şuur kaybına neden olan bir davranış biçimidir.
  • o kadar da kötü bir şey değildir. 6 yaşındayken kafama bisiklet çarpmıştı benim tüm arızalarımı buna bağlayıp aklayabiliyorum kendimi öyle de pislik bir insanım. inanmayana alnımdaki dikiş izlerini bir delinin inadıyla gösterme çabam da görülmeye değerdir bak.
  • 1. sınıftaydık.
    -atçılık oynayalım, dedim sınıfta. teneffüstü zaten...
    -olur dedi erkekler.

atçılık neydi kimsenin bir fikri yoktu, ancak ellerimiz ve dizlerimiz yerde, domalık pozisyonda geziniyorduk sınıfta. arada da kollarımızı kaldırıp birbirimizi itiyorduk. atlar böyle hareketler de yapmazdı aslında. niye böyle bir şey yapıyorduk? çünkü çocuktuk.

ulan goril melih beni bir itti... kafam küt diye kalorifere çarptı mı. eski tip kaloriferin sıcaklığını ve sivriliğini kafamda hissetmiştim. sonra zırlamaya başladım. ayağa kalktım ve yerime oturdum. bilmiyordum ki kafam yarılmış... arkamdaki arkadaş sırasına kan aktığını söyleyince de; götürdüler beni acile.

ondan sonra iki hafta kafa izni. zaten o günden beri sorarlar "sen ne içiyosun da böyle kafa oluyosun abi" diye...
  • halı saha maçında çok sert bir şutun kafaya isabet etmesinin ardından beyne saplanan çınlama sesi eşliğinde etrafına toplanan arkadaşların ağır çekim konuşmalarını duymanıza neden olan bir durum.
  • bir an yıldızları görürsünüz, kaybolunca oh geçti dersiniz ama anladım ki esas sonraki günlerde korkutuyormuş. 2 gün geçmesine rağmen baş ağrım kaldı. ve ölür müyüm diye korkuyorum. ölmeyeceğimi bilimsel bir dille anlatabilecek olanlar yeşillendirsin. doktorlar eqlesin he evet he.