• zil zurna sarhoş olunca geçici de olsa yaşandığına inandığım şey. kısa sürüyor ve sadece o anlarda kafanızın boşaldığına inanıyorsunuz belki de mesele buna inanmaktan geçiyor yoksa pekte mümkün değil.
  • stresten uzaklaşmak, kafayı bulandıran tüm düşencelerden kurtulmaktır. içerek veya yalnız kalak yapılır. yalnız içerek de yapılabilir.
  • bir piyade tüfeğiyle yapılabilir.

(bkz: full metal jacket)
  • yok böyle bir şey. kafayı boşaltmak için yaptığın her şey ancak anı dondurmaya yarıyor belki. ve yeniden oynatmaya başladığında anı, daha da dolmuş buluyorsun o kafayı.

recovery programları nasıl buluyor formatlanmış bilgisayardan eski dosyaları? yok işte böyle bir şey.
  • büyük bi üzüntüden sonra çok fazla ağlayıp sonunda başarılan şeydir.
    gözleriniz pek afedersinz am gibi, ama kafanız bomboştur.
  • (bkz: tükürmek)
  • basaramadigim eylem. cesitli yöntemler denememe ragmen o kafayi tam anlamiyla bosaltamiyorsunuz. veya ben beceremiyorum bilemedim.
  • hangover izleyerek yapılabilen şey. ama kafan doluysa, sadece bir iki saat etkisi oluyor. demedi demeyin.
  • mümkünse yüksek bi yerden alabildiğine geniş deniz manzarasına etraf sessiz sakinken derin derin bakmakla yapılabilinmektedir, atın denize gitsin..
  • amuda kalkınca daha kolaylaşan eylem.
    kalbiniz küçükse, sevgi ile dolu değilse, dikkat edin ağzınızdan çıkabilir. sonra koy yerine koyabilirsen. en iyisi bir taş yut. ol taş kalpli. hem üzülmessin, hem üzersin.
hesabın var mı? giriş yap