şükela:  tümü | bugün
379 entry daha
  • anlam arayışı tam olarak beni bu duruma sürüklüyor.
  • yeni başlıyoruz gençler, sıkı tutunun...
  • halen işe gidip gelen amele tayfasındanım. ı am legend filmindeki will smith gibi hissediyorum kendimi otobüse metroya binerken.
    kötü günler bitti, daha kötü günler geliyor diye düşüne düşüne çıldırıyorum yavaş yavaş.
  • evde durmak sıkıntı değil, belirsizlik yıpratan.
    resmen tüm dünya içine çekildi. yüz yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir şeyin içindeyiz.
  • hayat durdu benim için. her sabah kalkarken değişik duygular içinde uyanıyorum. uyumakta da zorluk çekiyorum artık.
    daha ne kadar devam edecek bilemiyorum ama daha böyle devam edeceği belli. her sene bir öncekinden daha kötü olabilir mi diyorum ama hep daha kötüsü oluyor.

dil çalışıyordum artık çalışamıyorum kafa gitmiyor. ilk başlarda kitap okuyordum artık okumak istemiyorum. canım hiçbir şey yapmak istemiyor. bu entry'yi de zor yazdım
  • iki tane küçük evladım var. gün boyu caddeden ambulans sesleri geliyor. bugün de mahallemize ambulans geldi. evet kafayı yemek üzereyim, tek düşüncem evlatlarım, ya onlara bir şey olursa, yada bana bir şey olur da onlar yalnız kalırsa korkusu.
    o kadar bunaldım ve stres doluyum ki. bu yaşadığımız şeylere inanamıyorum, arada doksanlı yıllara gidiyor aklım, çocuk olduğum ve bir yaz günü yağmurunda bilerek ıslandığımız güzel bir günü hatırlıyorum. hava ılık, ailem var, arkadaşlarım var, sokak bizim, hepimiz mutluyuz. mutluyuz işte.
  • oğlumla her biri bin küsür parçalık zamanında yaptığımız legoları yeniden yapmak için söktük. sökme işlemi bittikten sonra sövme işlemine başladım yapılış manuelleri kayıp. şimdi fellik fellik internetten bulmaya çalışıyorum oğlum ağladı ağlayacak. hadi 300ü 500 ü yapılır ama hepsi çok zor.
  • issizlik donemlerimden antrenmanli oldugumdan dahil olmadigim grup. bacagim kirildi da 3.5-4 ay evden cikmadim da kafayi yemedim. ulan o degil de, kac yildir akebeyle yasiyoruz la daha ne olsun?? neyse...

beni uzen benle alakali seyler degil; ölsem gitsem sorun degil de ama ailem dusunduruyor.

misal daha bugun calisma arkadasimin ölüm haberini aldim. beyin kanamasindan gitti 49 yasinda adam...
  • kafayı yemek seviyesine henüz gelmesem de gittikçe zorlandığımı hissediyorum. günlerdir duş almadım, traş olmadım. içimden gelmiyor. ne zenginmişiz aslında. gündelik rutinler bile zenginlikmiş.

bizim ufaklık parka gitmek istedi bugün. isterkenki yüz ifadesini bir görseniz... geçiştirdim, dikkatini dağıtıp unutturdum. fakat içime düşen ateşin tarifi yok! eşimin durumu daha kötü. ağlarken yakaladım az önce. annesi ve babası için çok endişeleniyor. teselli etmeye çalışıyorum fakat kendime hayrım yok aslında. yine de güçlü durmaya, görünmeye çalışıyorum.

umarım en kısa sürede ve minimum zararla atlatırız bu günleri. sonrası da zor olacak gerçi.

allah yardımcımız olsun.
  • 29 nisanı bekleyin acılar son bulacak,göktaşı geliyor
326 entry daha