• eksildik, eski dostlarım. yine eksildik..aradan geçen onca yıl sonrasında bile kendi sevecen bünyenizde aslında ne kadar duru bir insanın ikamet etmekte olduğunu hissettiriyor içimizdeki kayıp...

geride kalanlara not: yaşamı bulduysan, yaşa... zira tekrarı yok
  • süper söz yazma kabiliyeti ürünü bir şarkı.
  • bu şarkıyla ne güzel ilanı aşk edilir!

bir süredir telefon zilimdi. fakat son günlerde ani gelen bateri sesi yüreğimi hoplattığı için değiştirdim. yıllar yılı çok sevdim, seviyorum. ne güzel ilan-ı aşk edilir demiş miydim?
  • hatırıma geldiğinde, günlerce deli gibi loop'a aldığım yüksek sadakat şarkısı.
  • sabah sabah nereden duyduysam söylemeye başlayarak uyandığım ve şu saate kadar hala tekrarda olup dinlemeye mahkum kaldığım şarkı. her şeyiyle takdir edilesi, on numara şarkı yapmışsınız, iyi ki varsınız.
  • “ben hem kalp hem bedenim,
    nefestir ruhum benim.
    aşk şarabı içerim,
    tez gelse de kelim.“

diye anladığım..

yüksel sadakat’taki kel vokallere selam olsun.
  • eski jelly poker ama memelere hastayız tabii ki!
  • solistine yine aşık olduğum, bu gece de kaleiçi'nde arz-ı endam etmiş gruptur. solistimiz gizem'cim kalplerimi, iş atmalarımı farkettin biliyorum. artık her gece bir masa ayırtıp şampanya açtırtacağım sana. işte öyle güzel vakitler geçirmenize vesile olan, güzel müzik yapan insanlardır. du hast'tan, benimle oynama'ya nasıl geldiğinizi hiç anlamayacağınız müthişli geceler geçirmenize neden olurlar. iyi olurlar. yolları açık olsunlardır.
  • sanki albüm hazırlığında olan antalyalı grup. heyecanla beklemekteyiz.

kalın mohawk memelerden vazgeçmemize sebep olamayacaktır, geçin bu ayakları efendim.
  • (bkz: yüksek sadakat)’ın en zaman ötesi parçasıdır. yaşımız olgun abilere yaklaştıkça parça daha da anlam kazandı zihnimizde ve yüreğimizde.
    tanım; iyiki cemil reyiz söylemiş denilen yüksek sadakat ilahisi.
hesabın var mı? giriş yap