şükela:  tümü | bugün
  • kafka okurları için ortak bir derinlik bulabilmiş, iyi bir yazım kadrosu ve derinliği kalemlerindeki sadelikten kolektif bir oluşuma dönüşebilmiş iyi bir site.
  • eylül'14 de ilk sayısı çıkmış olan dergi.
  • yayım hayatının uzun sürmesini dilediğimiz bir dergi. ihtiyacımız var bu tip şeylere.
  • yanında kafka maskesiyle gelen dergi. okuyun okutun. kendisi iki ayda bir çıkmaktadır.
  • öykülerimi yollayabileceğim edebiyat dergisi ararken karşıma çıkan, fikir sanat ve edebiyat dergisidir kendisi.

henüz pek tanınmış değiller ama ilk sayısında 3000 adet ile iyi bir satış yakalamışlar. ikinci sayısı olan kasım-aralık sayısını çıkardılar şimdilik ve ben ileride, kendine özgü elit ve entelektüel bir okur kitlesini kazanacağını düşünüyorum. alın, okuyun efenim.

ayrıca çok güzel bir siteleri var.

http://www.kafkaokur.com/

nice sayılara diyelim...
  • varlığından yeni haberimin olduğu dergi. en kısa zamanda bir nüsha edineceğim.
  • kasım-aralık sayısında virginia woolf'a geniş yer ayıran fikir sanat ve edebiyat dergisi.
  • bu ay ki (2.) sayısında "orsalin" adlı yazıma yer vermiş. yazar adını yanlış yazmış ama olsun. önemli olan beğenip paylaşmaları.

teşekkür ediyorum kendilerine.

(bkz: #31899699)
  • (bkz: kafkaokur)
  • ankarada ilk sayısına ulaşmak isteyenlerin turhan ve dost kitabevlerinden temin edebileceği edebiyat dergisi. ikinci sayısını okuduktan sonra ilk sayısını alamamış olmak çokça üzmüşken neyse ki ulaştım. ayrıca dergi tasarımı ile de hayranlık uyandırır, mutlaka keşfediniz.