şükela:  tümü | bugün
  • harikadır. yıllardır değişmeyen lezzet.
  • hele bursa'daki şubesinden almışsanız tadı ayrı bi' güzel tatlıdır.
  • pahalı olan ama (iradeli yerseniz) değen lezzet.
  • fabrikasyon olarak imal edilen gerçek bursalılar hariç herkesin hasta olduğu overpriced tatlı. kestane şekerini fabrikada seri üretim değil elde tek tek tülbente bağlayıp şerbete yatıran yerden almadığınız sürece kestane şekeri yedim demeyin boşuna.
  • kapitalizme yenik düşmüştür, etrafımdaki yakınlarım kalitesini çok düşürdüğü fikrinde birleşmiş bulunmakta(tabiyki yenmeyecek kadar değil). hijyen ve kötü ham madde kullandıklarını düşünmüyorum ama emek harcama miktarlarında bir düşüş var(hassaslık ilgi alaka). birde yakın bir zamanda tüm üretim personeli(yani aşçı ve gıdacısı v.b) yollarını ayırmışlar diye duydum. bilgi almak isteyene ufak araştırmalar yapabilirim.
  • galiba bir 10 yıl önce hediye gelen ve bende bağımlılık yaratan , ancak son 2 yıldır falan git gide kalitesini düşüren şekerleme. eski lezzeti ne yazıkki yok.
  • eski tadini kaybetmis, glikoz suruplu seker.
  • yıllardır bu işi yapıyorsun;bursa garajında(yani müşterilerin neredeyse tamamının yolcu olduğu bir ortam)limonata satıyorsun,dünya para alıyorsun ama limonatanın akmasını önleyecek bir kapak yapamıyorsun,bardağın altını otobüs koltuğuna uygun yapamıyorsun;hadi zekan yetmiyor git bir fast food dükkanına bak