• (bkz: sinkaf) (bkz: kaf sin kaf)
  • arapçada k ve s harflerinin okunuşu.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • sistemin içindeki planların kurbanı olmuş binlerce emekçi öğretmenden birisi.
  • #31661511 tespitlerini ve tepkilerini çok güzel ifade etmiş kader ortağım *
  • kendisi ile yaşadığım tatsız bir sohbet ardından beni engellemiş, ve yazar başlığıma troll yazmış yazardır.
    umarım düzeltir.
  • mesaj alımı kapalı olmasına rağmen, mesaj atıp soru soran ilginç bir yazar.
  • (bkz: 17)
  • --- spoiler ---
    sığır sözlük erkeğinden nasıl daha fazla tiksinebilirim diyorum ama her gün bir üst iğrençliğe çıkıyorsunuz.

hep diyorum sizi iyi bir siken olsa biraz rahatlayacaksınız, şu saldırganlığınız geçecek ama bu kafayla da zor, böcek gibi yaşayıp yaşayıp gebereceksiniz anca.
    --- spoiler ---

entry'siyle ne kadar çirkin bir insan olduğunu gösterdi kendisi. biz de sizin gibi kezbanlara ölüyorduk anasını satayım.

tüm erkeklere sığır de, sonra bir de böcek gibi yaşayıp yaşayıp gebereceksiniz de ve bu durumda saldırgan biz olalım di mi? *

haklısın sayın saldırgan yazar. bu saldırganlığın sebebi; "iyi bir siken" çıkmadığı içindir. "iyi bir siken" olsa rahatlanırdı, bu kadar saldırgan olunmazdı.

(bkz: biri siksin la şunu) *
  • kendim sikmeli sokmalı entryler giriyorum bu aralar çünkü artık sözlüğe yakışan seviye sadece bu. mesela bir entrim:
    “kadınız. bekarız. sığır sözlük erkeği dışında canımızın istediğine veriyoruz. orospuyuz çünkü duramıyoruz napalım. amımızın keyfini de sana mı soracaktık sik kafalı?“

“oo tecrübelisin heralde seni çok siktiler”, “biri siksin şunu” gibi laflar ile canımı sıkabileceğini sanan bir güruha maruz kalıyorum. şimdi kan gitmeyen beynine bir sor bakalım sikişmekten bahseden, evet orospuysa orospuyum sana mı soracağım sikik diyen bir kadına bu laflar işler mi? boşuna sığır sözlük erkeğidemiyoruz. allah belanızı zaten vermiş ama sizle aynı ülkede yaşayıp size maruz kalan kadınlara üzülüyorum sadece. durum bu.
    hadi şimdi siktir git. ya da nickimin altına birkaç tane daha çok sikişmiş, yok mu siken temalı entriler gir, belki biraz rahatlarsın.
hesabın var mı? giriş yap