• iktidar propagandasının bokunun çıktığı bir dönemdeyiz.

kadın hapishanede çürütüldü, yargılanmadı ve adalet için canını vermeyi göze aldı. baskılanan bir sürü muhaliften biri. hapislere atılan onbinlerden biri.
    herhangi bir terör eylemi vs yok. ama terörist deniyor.

inanılmaz.

akp-mhp iyi çalışıyor burada da. ama bu insanların bu şekilde can verirken kral gibi yaşayıp bu ülkede istediğini asan kesenler bilsin ki bu zulüm sonsuza dek sürmez. bu ezilen kesim de bugün ki bu muameleyi unutmaz.
  • +kaftancıoğlu terörist cenazesine gitmiş.
    -eski devgençlinin yaptığı bi haber bu.
    +chp istanbul il başkanı terörist cenazesine gitmiş diyorum.
    -aktroller açmış bu başlığı.
    +yanında sezgin tanrıkulu ve ahmet şık da varmış.
    -bu gazetenin linkini hayatta açmam.
  • söz konusu ölen kadın terörist olmadığı için geçersiz olan savdır. ayrıca kaftancıoğlu nasıl saplamışsa sizlere hala çıkamadınız çok belli oluyor.

alıştınız tabi her kişiye terörist demeye. kudurun.

not: iddialara dayanarak kişileri terörist bellemek de bir yere kadar. kesin kanıtlar ortaya çıkana kadar herkes masumdur. ayrıca bana özelden pkklı diyen andavallara gelince.. sırf saçma mesajlarınızı okumamak için söylüyorum. pkk'nında amına koyim. dhkpc ninde amına koyim..

edit: aktrollerin yada cahillerin(cahil diyorum çünkü ileride aydınlanma ihtimali var) saldırısına uğruyorum valla etiketlenmediğim terör örgütü kalmadı. sinirlenemiyorum bile artık gülüyorum sadece.
  • perinçekciler kadar az iğrenç ve topaç gördüğüm başlıktır.mesela 40 yapar,püskevitçide dönek ama en azından kendi cenahı içinde dönüyor daha kabul edilebilir,bunların dönekliğini quantum fiziği zor açıklar gibi geliyor.
  • aydınlıkçılar sevmediği herkese pkklı, fetöcü, dhkp-c'li en olmadı emperyalist, abd'ci dedikleri için "dhkp-c'linin" anmasına katıldı haberi de pek inanılabilir gözükmüyor. perinçek'in 50 yılda yaptığı hiçbir şeyin inanılacak tarafı olmaması gibi.
  • bu başlık altında olayı eleştirenlerin profillerinde azıcık gezintiye çıkınca ne oldukları hemen belli oluyor.

hayatını kaybeden mücadeleci bir avukat var, fazlası değil.
  • bana burada canan kaftancuoğlu'nu savunmak zorunda bırakıyorsunuz. cenazesine katıldığı kişi avukattır. terör suçlularını savunması onu da terörist yapmaz. madımak'ta insanları yakan canilerin avukatlığını yapanların nereden milletvekili olduğunu herkes biliyor. bugün bel bağlandığını metin feyzioğlu cem gariboğlu'nun avukatlığını yapmıştı. herkesi savunma hakkı vardır ve suçluyu savunan da suçlu değildir.
  • adil yargılanma için açlık grevi yapan ve bu nedenle hayatını kaybeden avukat ebru timtik 'in cenazesine katılmıştır, doğru da yapmıştır.

akpliler ve bir takım ulusalcılara göre onlardan başka herkes vatan haini zaten. adil yargılanma talep etmek de, savaşa karşı olmak da hainlik kapsamında mesela. çok takılmayın bu tek hücrelilerin başlıklarına...
  • önce ölen kimdir ve niçin ölmüştür ona bakın. döneklerin basın yayın organına göre reis’i desteklemeyen herkes fetöcü, pkklı, dhkp-cli veya bunların kokteyli.
  • adil yargilanma istegiyle olum orucuna baslayip hayatini kaybeden bir avukatin anmasina katilmistir. kadin ne yapacagini size mi soracakti amk aktrolleri?
hesabın var mı? giriş yap