şükela:  tümü | bugün
 • kendisini bir şey sanan, iğrenç espriler yapıp kendi kendine gülen youtuber..
 • (bkz: arabaciadamlar) noyan’ın kardeşi arabaya bakış açıları farklı bilgili ve deneyimli bir arkadaş
 • kendisini bir şey sanmaktan ziyade, kabuğunda kafası rahat yaşamayı tercih eden, ne polemiğe girmeyi ne uzlaşmayı seven, ne itici ne sempatik, tonton, arabalardan şaşırtıcı derecede iyi anlayan ve bilhassa (bkz: vag) grubu ansiklopedisi olarak nitelendirilse yeridir denilebilecek aklı başında kişilerden biridir. şu aralar arkkağan isimli youtube kanalında düzenli,sonuç odaklı, clickbait ve süsten uzak net içerikler sunuyor. son yayınladığı gtr golf hız testiyle gülümsetti.
 • (bkz: wagon mafia)

  mottosu 'bakalım bakalım' olan adalet dağıtıcı. goca götlu ve yağız bir anadolu canlısı. abisinden daha samimi geliyor. faydalı bilgiler veren bir youtube kanalı vardır.
 • görgüsüzün teki. en son bu sebeple kendisini takipten çıkartmıştım. abisi kadar saygılı değil. nasıl davranacağını pek bilmiyor. insanların gözüne gözüne bu araba da bizim bu da bu da bu otoparktakilerin hepsi bizim gibi çocuksu storyler atan canlı.
 • araba, özellikle vag grubu, temalı youtube videoları ve ınstagram stroyleri paylaşan youtuber. ancak youtuber kelimesinin çağrıştırdığı iticiliğin aksine hazırlamış olduğu içeriklerin çoğu tarafımca zaman geçirmek maksadıyla zevkle izlenmektedir ve kanaatimce kendisi itici olmaktan çok uzaktır.

  o yüzden, kendisine buradaki ekşi sözlük bir *** beğenmeme timi tarafından yapılan/yapılacak olan acımasız eleştirilere pek kulak asmamasını tavsiye ediyorum. zira, bir şeyler üreten herkes, mutlaka ama mutlaka, bu mecrada birileri tarafından çok sert bir şekilde (zaman zaman bel altı da olabilen ifadelerle) eleştirilmektedir. ancak bu eleştiren kişilerin çoğunun kamera karşısına geçip içerik üretmeye cesaretleri bulunmamaktadır.

  ayrıca, şahsım adına, kanalda pov videolaları da görmek isterim. öyle sanıyorum ki bu fikre katılacak birçok takipçisi vardır.
 • serhat inci veya kendine ait canlı yayınlar da kendini beğenmişliğini tavan yaptıran ezik youtuber
 • youtube'da otomobillerle ilgili içerik hazırlayan bir arkadaş.

  abisini de kendisini de izliyorum. iyi aile terbiyesi almış yurdum insanları olarak özetleyebiliriz.

  noyan bey işin gücün arasında hobisine zaman ayırıyor, takdir ediyorum. onca itin kopuğun olduğu piyasada bu kadar izleyiciye ulaşmak kolay değil.

  kağan da teknik işlerden iyi anlıyor, eli anahtar tutuyor, bu açıdan yaptıkları işin türkiye'de pek örneği yok. ancak serhat'ı vs. de içine katarak bu grupta cidden bir "kendini beğenmişlik" durumu olduğunu söylemem lazım. bu gerçekte böyle olmayabilir ama kameraya böyle yansıyor.

  son olarak noyan başlığında da yazdım. hal hareket ve isimlerinden belli ki milliyetçi-muhafazakar bir aile yapısındalar. bu da bazılarının sorgusuz sualsiz bu arkadaşlara saldırmasına sebep oluyor. videolarda selamunaleyküm diyor diye eleştiriyorlardı noyan'ı bir ara. biz bu ülkede bir mekana girince selamunaleyküm diyoruz, bunu garipseyen insanlar var. garip.
 • iki yönlü karayolunda 200 km hız yapıp sollamalara girerken video çeken ve youtube'a yükleyen cahil özgüvenine sahip bir arkadaş. link koyup prim vermek istemiyorum.