şükela:  tümü | bugün
  • piskopati canlandiran oyuncu cakmasi bebe kimin torpillisi cok merak ettim. boyle berbat oyunculuk denemesine zor rastlanilir.
  • hele türk polisine bakın siz. hocam siz direksiyona geçin biz hallederiz dedi bagaja konulması gereken lastik için. az bi izleyiciyi gerelim diye saçma sapan replikler yazmayın komik oluyor.

tanım: herkesin dediği gibi tüm ağır çekimleriyle arz-ı endam eden star tv dizisi.
  • sayko kiz abisini yaktı.
  • gayet güzel dizi. niye halen keşfedilemedi merak ediyorum. umarım erkenden kaldırılmaz yayından.
  • psikopat rolündeki cemre gerçekten iyi bir oyuncu. onun sahnelerini izlerken ciddi anlamda geriliyorum. allah korusun böyle birinden. yukarıda da bahsedilmiş, antisosyal kişilik bozukluğu olduğu. bir önceki bölümde doktor testinde gösterilen fotoğraflar ile nasıl tespit ediliyor bu durum. merak ettim açıkçası. normal insanlara göre nasıl farklı tepki veriyor bu insanlar.
  • ağlatmalık bölüm yapmışlar. baba ve abiye ne kadar kızsam da bugun onlara da üzüldüm.

--- spoiler ---

her iki taraf için de çok zor bir durum. o ortanca kız bir kazaya falan kurban gitse, üzülmeyeceğim o derece. zaten yaşadığı sürece, başkalarının da canını yakacak gibi.

ayrıca, cihan hoca kendini yakalattırmaya çalışıyor gibi bir durum sezdim.

--- spoiler ---

(bkz: algı yeni gerçeklik)
  • allahını seven şu azra yı alsın diziden.

kadın olmak ne zormuş dediler dediler ama azra karakterini es geçtiler. kadın o kadar güzel itici rolü yapıyor ki kanalı değiştirmekten bir hal oldum. iticisin bacım be.
  • ya gercekten su azra yi alin diziden.
    dayanilir gibi degil. dizinin butun kalitesini tek basina dusuruyor resmen.
  • incinin babası ağlıyor birde kızım öldü diye... ulan it senin dünyada kızına ne hayrın dokundu, kızına zulümden başka ne yaptın da ağlıyorsun, -kızım- diyorsun... meymenetsiz aşağılık mahluk.
  • -ne istiyorsunuz?
    -abini
    -kıvırcık olan ??

tanım : sesli güldüren psikopat karakter barındıran dizi.