şükela:  tümü | bugün
  • birinin önüne midye, diğerine önüne mikrofon konur.

- midye sever misin?
    - çoook
  • 2 günlük bir fark kadar bulunan karşılaştırma.

2 gün önce ahtapot: hagu muju kuju hispanju juju buju ( ispanya maçı kazanarak kupayı alıcak)

2 gün sonra dakika 120+2 ömer: evet ispanya uzatmalarda 3 gol atıp 3-0 öne geçti. kupaya yakın. alıcak gibi.
  • biri verdiği spoiler'larla diğeri yorumlarla kupanın içine etmişlerdir.
  • - ispanya'nın şampiyon olduğunu da bildin paul! ne düşünüyorsun?
    - ömer abi'ye soralım!
    ..
    ..
    ..
    - ömer abi?
    - ouuvvv!
  • paul'e şampiyon yap bizi götümüzden sik bizi tezahuratını ederim, ama ömer üründül'e etmem.
  • bu karşılaştırmanın en korktucu gerçeği nedir biliyor musunuz? ömer üründül'ün bu ahtapotu yemek isteyip, bunu başarıp ve sonunda kahin özelliklerinin kendisine geçeceğine inanması. çok saçma değil mi? ben şu an merak ediyorum ömer bey almanya'ya bilet alıyor mu almıyor mu? sıcak şarap eşliğinde, gıdım gıdım viskilerin ardından canım ahtapotu mideye indirip, kendini avrupa şampiyonasına hazırlıyor oabilir.

- ömer bey! ahtapotu ne kadar miktarda istersiniz?
    - çoook!
  • biri tutturur, diğeri tutturamaz.
  • biri deniz üründülüdür diğeri ömer üründül'dür.
    (bkz: intihara sebebiyet veren entryler)
  • biri hep sağdakini seçer, diğeri hep aynı kelimeleri.

- almaya ispanya kim kazanacak: sağdaki
    -çoook

-hollanda brezilya kim kazanacak: sağdaki
    -ouvvvv

-ispanya almanya kim kazancak: sağdaki
    -hakan şükür tipi santırfor
  • yani ahtapot paul'ün tercihi ispanya olmuş ya maçtan önce,ömer üründül de uzatmaların ilk dakikalarında "dur ben de bir tahminde bulunayım" diye "uzatmalarda gol olacak diye bir his var içimde" dememiştir ki,haksızlık etmeyelim bence. kaldı ki daha kırmızı kart çıkmamıştı hollanda'ya o dakikalarda...ahtapot yahu bu,amma da konuşuldu,ben ömer üründül derim arkadaş,bak o da bildi işte yani ne var?. sahi niye hep sağdaki midyeleri yedi bu ahtapot, hem nereli ki, hangi milletten, nece konuşur? ömer üründül bizdendir hiç olmazsa, candır can, bitti gitti işte kupa falan...