şükela:  tümü | bugün
  • i?nternetin ilk türkçe içerig?e sahip sitelerinden biri olan "...kahkaha.com, iki yılı askın bir süredir siz ziyaretçilerimizin katkıları sayesinde türkiye'nin en zengin eg?lence arsivine sahip internet sitesi oldu.

kahkaha.com, bu zengin arsivi sayesinde en çok ziyaret edilen türkçe sitelerin basında geliyor. sitede dolas¸tıkça, kahkaha.com'un neden her gün onbinlerce kisi tarafından ziyaret edildigini daha iyi anlayacagınıza inanıyoruz..."

yuh yahu boyle girizgah www.osym.gov.tr de bile yok. firma mi tanitiyorsun, diplomatik temaslara mi geciyorsun, mizah sitesi mi isletiyorsun be adam?

siteye ne zaman yolum dusse turkiyede internet kullanicisinin profilini goruyor, kasindan gozunden tiksiniyorum.
  • ayrica gel zaman git zaman emailimin irzina seri sekilde tecavuz eden fikra ve "komik fotograflar" inda bas mimarlarindan musebbiplerinden imis bu site ben bugun bunu gordum.
  • kahkahark.com benzetmesi ile detay beyi kutlamak gerekir tam bu noktada.
  • ayrica vakti zamaninda zuxxi de yayinlanmis bir yazimi da ehi uhu diyerek kullanip hepten kinime mazhar olmustu bu site ve geri geleni.
  • yine dikkat ettim de vedat ozdemiroglu kim varsa calma cirpma uzerine dayaniyor site.iyice tiksindim, iyice rahatsiz oldum bir aksam vakti.
  • airbug produktuvesi tdsnose'un ilk sayisinda yeralan 'uzerine tereyagi surulunce haliya sirtustu du$en kedi' yazisini kaynak falan gostermeden yayinlayan ibibikler. klasik turk i$letme ozensizligi internet uzerinde nasil adapte edilir uzerine guzel bi reference kaynagi.
  • kaliteli ile kalitesiz arasındaki farkı bilmeden tüketen yurdum insanının prim vermiş olduğu özensiz içerik.
  • forward maillerde burdaki salak resimlerin bir çoğu kullanılır, forward mail bir insandan nefret etme sebebiyken kahkaha.com tabanlı mailler daha da sinir edicidir.
  • resim, karikatur sahiplerinden bir iki copyright davasi acan olsa da kurtulsak dedirten site.