şükela:  tümü | bugün
  • sevdigim rol model.

sen dort dortlukken herkes seni sever, ben seni eksikken de severim ve sana israrla inanirim deme seklidir..
    ben insanlarin zor gunlerinde hayatlarina girip onlari toparlamayi cok seviyirun:
    -ciksak da batsak da beraberiz yavrum.

eski esim bana geldiginde hayatta hicbir amacim yok, mutsuzum diyordu. caresiz hissediyordu. ben kendim cvsini hazirladim, saga sola yolladim, ise soktum. sinra ona beraber bir yuva kurma amaci verdim. ve bir donem cok mutlu olduk beraber..

ben senle sogan ekmek kirip yerim de sevgili.. beraber buyur, gucleniriz..
  • ya benim mayam biraz degisik. dogustan ne kadar citelesem de cıkmayan bir iyimserlik, her seyin en iyi tarafını kendiliginden gormece durumu var. bebekken de agladıgımdan cok gulen bir cocukmusum zaten, oyle diyorlar.
    bendeki umut bitmez.
    insanlara inanırım.
    potansiyellerini gorurum.
    neye donusebileceklerini bilirim.
    ve en problematik durumu getir anında cıkıs yolu bulurum. kafam oyle calısıyor.

bende de sevgili konusunda seviyorsam kahraman sevgiliye donusme durumu var.
    obez mi, spor salonuna giderim onla her gun, zayıflatırım.
    issiz mi, cvsini hazırlarım, saga sola gonderirim, is bulurum.
    okumamıs mı, oturur ders calıstırır universite bitirtirim.
    hacılarla hocalarla kafayı mı yemis, bilgiyle ufkunu acarım.
    uyusturucu problemimi var, elinden tutar hastaneye gotururum.
    psikolojik sorunlarımı var, psikolog gibi her gun konusurum, dahası psikiyatra kendim gotururum.
    tek sart uzattıgım yardım elini tutmayı secmesi.

boyle bir iyimserligim var dostlar.
    seviyorsam aklınıza gelebilecek her turlu sorunu cozebilirmisim gibi geliyor.

bazen ejdalaraları oldurup prensi kurtaran prensestir. -melekli gulucuk-
  • benim basıma gelmistir....
    -gulucuk-
    ben hep insanları toparlamaya alısmısım, o beni toparlıyor. canım benim. kalp.
    ben de sozunden cıkmıyorum ama. sonucta hep iyiligimi istedigine eminim.

sans. buyuk sans.