şükela:  tümü | bugün
 • bu videoda görülebildiği üzere vatanını, milletini terörist(!!)lerden koruyan, toplumun huzuru için elinden geleni yapan, sürekli tahrik edildiği halde kesinlikle sert müdahalede bulunmayan, sevecen, yardımsever polisimizin mücadelesidir. ayrıca emir kuludur ve ekmek parasının peşindedir. (bkz: stv'nin gezi parkı eylemlerine bakışı)

  ''polise talimatı ben verdim'' ve ''değerli türk polisi ankara sizinle gurur duyuyor'' diyen iki kişi vardı. nerede onlar ?
 • 17 öğrenci'ye (yeni kurulan bir terör örgütü) karşı 3 kişi dalarak dağıtan "yavuzun torunu kahraman türk polisinin" videosu.

  uyarıdan sonra video ismi değiştirilmiş. bu arada video ismi ironi amaçlı olarak öyle konulmuş. yeni ismiyle; kahraman türk polisi öğrenciye karşı.

  video delil niteliğinde.

  düzeltme: bilgilendirme için teşekkürler carlebee
 • çekildiği yeri merak ettiğim videodur. insanların ne belli türkiye'de olduğu bu olayın dediğini duyar gibiyim çünkü. ayrıntıları seçebilen arkadaşlar paylaşırsa güzel olur diyorum.

  zöge: olum niye zamanın ötesine gönderiyorsunuz, ben millet bunu demesin diye önceden yazmıştım
 • evlerinde karılarından bile dayak yiyebilecek tiplerin, 1'i kız 3 tane savunmasız gence coplarla tekmelerle giriştiği epik videodur. emir kuluymuş. kimin kulu olduğunuz gayet belli.
 • sövmeyeden bitirebilirim inşallah entry'i.

  nasıl da nefretle vurup tekmeliyorlar, bir tanesi bile engellemeye çalışmıyor. bir tane bile insan yok aralarında. merhamet namına tek bir kırıntı bile yok içlerinde. nasıl bu kadar sevgisiz kaldınız be, kimler büyüttü sizi böyle.
 • bu tur videolar icin ne yazayim diye artik haddinden fazla zaman harciyorum. cunku soylenebilecek her seyi soyledim, yazilabilecek her seyi yazdim, artik sadece merak ediyorum. elinde sadece karanfil olan insanlara allah allah diye hucum eden, 3 ogrenciyi 20 kisi coplayan iskenceci adi adamlar, sizler hayatinizin herhangi bir doneminde hic mi insan olmadiniz? hep mi boyleydiniz? sadece merak ediyorum artik.
 • başbakanın "benim polisim!" diye mitinglerde bas bas bağırdığı polisler var ya, işte onlar bunlar..
 • işkenceye karşı sıfır tolerans gösteren hükümetin zamanında, başbakanın emriyle gerçekleşen görüntülerdir. başbakan defalarca polise talimatın kendisi tarafından verildiğini belirtti. o halde savcılar derhal göreve çağırılmalı ve gerekeni yapmalıdır.
 • sözlükten uçmama vesile olacak kadar sevdiğim polislerdir. sorsanız allahtan korkar, masuma, elinde silah olmayana dokunmazlar.
hesabın var mı? giriş yap