şükela:  tümü | bugün
  • kahvalti yapmazlar marifet gibi söylerler bir de bu insanlar.sabah kahve icenleri kendini en marifetli sananlardandir.
  • sabah 4'te işe giden insandır.
  • 15 senedir dahil olduğum topluluk. öğle ve akşam yemeklerini hayvan gibi yiyip üstüne olan olmayan tüm abur cuburu tüketmeme rağmen bu süreç boyunca vki 20yi görmemiştir. ya diyetisyenler saçmalıyor ya da benim bünyem.
  • metabolizma hızını düşürmekte olan insandır. gerisini kendi bilir.
  • kendine kendine diyet yapmaya çalışan insandır.

kahvaltı yapmamakla başlayıp akşama iskender yiyen grup.
  • 10 dakika daha fazla uykuya sağlığını sattığının farkında olmayan insandır.
    iki dilim ekmek, 3-5 zeytin, bir önceki gün akşamından haşlanmış 1 adet yumurta ve de son olarak bir kibrit kutusu kadar peynir ile kahvaltı yapmanın 10 dakika bile sürmeyeceğinin ve de yeni güne formda başlamaya yetip de artacağının bilincinde olmak lazım.
  • uyanır uyanmaz birşeyler yiyebilmek benim için imkansız neredeyse.kesinlikle bünye meselesi,tercih değil.
  • günün en güzel öğününü kaçıran insandır.
  • günün en önemli öğününü atladığı için gün boyu abur cubura saldıracaktır. (bkz : ben )
  • hafta sonlarında içinde bulunduğum insan türü. geç uyanınca sabah saatlerinin atlanması sonrasında direkt öğle yemeğine geçiyorum ben. hafta içi ise, normal insanların yiyip içtiği (yumurta, reçel, bal, peynir, zeytin, salata vs. vs.) şeyler yerine direkt bir iki simit ile güne başlıyorum. tabi yanında olmazsa olmaz çay... herhangi bir sağlık sorunum yok. ama ne zaman öküz gibi kahvaltı etsem, bütün günüm yorgunlukla, yatmakla, uyumakla geçiyor.