• bugüne kadar baya bir düşük olduğunu düşünürdüm ama şimdi oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum.
    gırgır olsun diye baktırdığım bir kaç kahve falı aynı şeyleri söyledi. hem de farklı kişilerden duydum bunları. birisi de kahve falı programıydı:)

bu durumda bu fala inananların çok zeki olduklarını düşünüyorum çünkü ben öyleyim:)

edit: yazmayı unuttum, ukteydi, artık değil.
  • şu an arkamda oturan, 1 saattir telefonda konuşan kuzenim.buradan patlayacağım. sevgili kuzenim, sen dünyanın en beyinsiz, gerizekalı insanısın.her gün 4 kahve içip falını falcı bacıya gönderen, gelen cevaplarla tribe giren, her gece gördüğü rüyayı sabah gelip evdekilere anlatıp yorum isteyen, akşama kadar dedikodu yapan, elinde telefonda mesajlaşan, mesajlara sırıtan, mesajı sesli okuyan ve vereceği cevabı yazarken sesli düşünen, geveze, boş konuşan, insanlarla işi düştüğünde araşan, menfaatçi, batak oynadığım kartlarla ikide bir fal bakmaya çalışan, günlük falları okuyup tribe giren bir kuzen bu.oksijen israfı,çıldırma nedeni.allah seni alsın kızım.
  • muhabbeti sarar, ama sen bilirsin.
  • burç neyse de kahve falindan medet uzmanlara acimayla karışık bir duygu besliyorum. o kadar mi çaresizlik kişisel gelişememiş.
  • fal gazel ama burçlar yıldız incelemeler ile yapılır. ecdadımız gök bilimciliğe çok önem vermiştir.
hesabın var mı? giriş yap