şükela:  tümü | bugün
  • şu an yaşadığım ve beni mutsuz eden şeydir. bir çok arkadaşımın düzenli ilişkisi var, bir kısmı evlendi ve çocuk sahibi oldu bile. ama ben kahve içmek için bir kız bile bulamıyorum. çünkü taşındığım şehirde yalnızım ve çalıştığım yerlerden yeterli sosyal ortamla ayrılamadım. tinder'da kimseyle eşleşemiyorum. bam diye ortamların ortasına atlayamıyorum çünkü o kadar girişken ve dışa dönük bir insan değilim.

tek istediğim kahve içip biraz sohbet edebileceğim bir kız bulmak. düz cinsel biri olarak hoşuma gider ama inanın seksinde değilim.

edit: yalnızlığın dalga geçilecek kadar önemsiz ve saçma bir şey olduğunu gösteren yazarları summon etmiştir.

edit 2: bir yazar psikolog vesaire olmadığını peşinen söyleyerek kendince istediği gibi düşüncesizce yorum yapabilme hakkına sahip olduğunu zannetmiş. cinsiyetçi biri değilim, kadınları da meta yahut obje olarak görmüyorum.

bir kadınla erkeğin ilişkisinde ulaşabilecekleri en son nokta evliliktir ve sonu da çocuk sahibi olmakla biter. ben bu ilişkinin başında bile olamıyorum. cinsiyeti fark etmeksizin iki insanın yapabileceği normal bir eylemdir kahve içmek. ama yalnız olduğum ve heteroseksüel olduğum için ve henüz genç olduğum için kız dedim. bunda bu kadar çekiştirilecek ya da analize sokulacak anlamı nasıl çıkardınız anlamıyorum.

son edit: mesaj kutum dolup taştı resmen. ilginiz için çok teşekkür ederim. nerede yaşadığımı soranlar, canımı sıkmamam gerektiğini söyleyenler oldu. yanlış anlayıp laf sokanlar da kendi halinde öyle takılsın.
  • müslüman müminlerin yardım etmesi gereken durum..

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
  • kimse sizle muhabbet etmek zorunda değil ki amk
    (bkz: inanma sikicek)
  • (bkz: cinsel açlığın afrikası olarak türkiye)

(bkz: cinsel açlığın afrikası olarak ekşi sözlük)

dalga geçmeyin adamla , neredesin kardeşim sen ben kız arkadaşlarımı alıp geleyim bi kahve içelim hep beraber senin de burnundan östrojen kokusu geçsin.
  • aranızda bi kız kahve içelim dediğinde gecenin sonunu "bari bi öpüşseydik"e bağlayan andavallar olduğu sürece nah bulursunuz. oturun evde 3ü 1 arada için.
  • saat itibariyle hep testosteronu yüksek yazarlar yaziyor hangi başliğa baksam eli skinde gezen adamlar var amk
  • kız mı dahi bulamamak 21.yy hala sevgilisi olmayan var mı ?
    not (bkz: sevgilim yok)
  • temelin bi fıkrası var ya bu fıkra gerçek olacak bi gün.

kafeye gidip iki kahve söyleyeceksiniz. yanınızda makyaj malzemeleri. önce normal (yalnız erkek) halinizle anlatacaksınız. sonra makyaj yapıp (kadın) halinizle karşı sandalyeye oturup cevaplayacaksınız.

bence deneyin. yalnızlığa bi son verin. *
  • yok mu helal süt emmiş bir müslüman da şu adamı sevabına mutlu etsin. ayıp be şu kadar insanız. yanındayız karşim.