şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birer kahve içer miyiz sorularına ev sahipliği yapmasını istediğim, bir yandan da gerçekten kahve sohbeti yapabileceğim insanlar bulmak için oluşturmaya karar verdiğim veritabanıdır.

kahve sevenler bu başlık altında toplanıp, sonrasında ikili üçlü gruplar halinde (ama dörtlü olmaz) dağılarak buluşsunlar istiyorum.

edit: herkes birini bulmuş ama bana yazan yok :( ben de ankara’dayım.

edit 2: ne dörtlü aşkınız varmış anlamadım. tamam dörtlü de kabul*
  • dörtlü (foursome) yapmak isteyen kahveseverler yeşillendirsin. yer izmir.
  • antalya up.
  • kadıköy’de taliplilerimi beklemekteyim. sigara saran olursa makul olur.
  • çok iyi olmasa da kahve falınıza bakarım. e daha ne yapayim *

edit : bugünkü fal seansımızın sonuna geldik. daha atmayın la mesaj, mesaj kutum telve koktu resmen. geri dönmediklerime de dönücem ama bu saatten sonra atanlar kusura bakmasın üzülen smiley.
  • izmir'de kahve eşliğinde kitap ve film konuşmak isteyen varsa dahil olacağım veritabanı.
  • bira ve dışarı çıkmalık arkadaş veritabanına unisex bir entry bıraktım ama konu kahveyse sadece kadınlara açığım. kendine güvenen, yıkıcı teknolojilerden sohbet etmek isteyen tatlı hanımlarımız kadıköyde yeşillendirebilir.

not: tabii ki erkek birey
  • mersin'den giris yaptigim veritabani. yalniz en az bir hafta onceden ayarlayalim, zira isler gucler

kahveyle sinirlandirmaya gerek yok, bira olur, raki olur, yesil olur. farketmez.
  • isterseniz filtre kahve içer ciddili konular konuşabilir; isterseniz türk kahvesi fincanlarımızı kapatarak falaaddin’e göndermek suretiyle fallarımıza gülebiliriz.
    asl: 29 m eskişehir
  • izmir’den kahve bira vs. içmek isteyen kadın veya erkek arkadaşlar yeşillendirebilir. konuşalım, sohbet edelim.
    not: biseksüel değilim, her şeye böyle yaklaşmayalım...