şükela:  tümü | bugün
  • geçen akşam yaptığım uzun hesaplamalar sonucu ulaştığım olay.

uzun zamandır sozlukteyim, doğal olarak uzun zamandır da yazıyorum. sadece sözlüğe değil diğer bireylere de yazdığımdan konuşmanın bir aşamasında kendimizi cafede buluveriyoruz.

bu zamana kadar e ne olacak canım bir kahve değil mi diyerek hiç bir hanıma elini cebine attirmadım.
    ha bazılarıyla ikinci buluşma olduğunda bu sefer ben ısmarlayım diyerek ettikleri nazik teklifi de geri çevirmedim ancak her buluşma da ikincisiyle taçlanmadı.

gerçekten parasında değilim ama her gelene yapınca 2019 bütçemde hatrısayılır bir yer tuttuğunu farkettim.

sonuç olarak bundan boyle boş muhabbetimden, zevksizliğimden ve gudubetliğimden nemalanmak isteyenlerin gelirken en azından yanlarında 30 tl bulundurmasını gerekmekte.

gereğini ve bilgilerinizi rica ederim .
  • 'nefes alan her dişi varlığa yürüyen' bir yazarın serzenişi adlı çalışmayı okudunuz.
    efendim öncelikle sosyal medya içerisinde sohbet ettiğiniz her insanla görüşmek zorunda değilsiniz, acaba düşer mi diye türlü taklalar atıp davet etmeyiniz. madem çok beğenmediniz, sırf kadın diye aç gibi saldırmayınız sonra da gelip burada iki kahve parası hesabı yapıp kendinizi rezil etmeyiniz.
  • komik :)
  • bugune kadar sozluk kizlarina ne kadar harcadigini da yazarsan kac kisi oldugunu cikaralim hocam. baslik acacak kadar yuksek mi mebla?