şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • kendisini tanırım spora ve özellikle basketbola el yatkınlığı ileri derecede yaptğımız teke tek maç sonrası oksijen maskesi aradım* en yakın zamanda tekrar sahalara inmesini beklediğim yazar.
  • günümüz malum politikacıları zihniyetinde çamur at izi kalsından öte kafası çalışmayan genç. kendi yazdıklarını, kendi kusurlu dil yapını, kendi küçük ihtiraslarını, başkalarına da mal etmeyi hüner sanma. yavuz hırsız ev sahibini bastırır mantığın başına çok dert açacak göreceksin, bu sana bir abi tavsiyesi olsun.

cahil:bir konuda yeterli bilgisi olmayan; genç, toy olana denir.

hukuk bilgin olsun demiyorum -olmadığı belli- önce sözlüğün kurallarını oku, içine sindir ondan sonra yazmaya başla. yazar ismini baz alarak cahilliğini örnekle ispatlayıp tam da sözlük anlamında kullanarak cahil dediğim için nickim altında sallayıp saldırmaya kinini kusmaya devam edebilirsin.

yalnıııız!!! cahil kelimesinin üstüne (bkz: #69258377) yalan beyanda bulunup "avukatlarım cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu saygısız, seviyesiz adam " gibi laflarının sonundaki sıfatları anılan kafa yapısına tam uyduğun için sana iade ediyorum. ayrıca iddia sahibi olarak dediklerini gerçek kimlik bilgilerinle ve bilgilerimle burada ifşa et de görelim, el mi yalancı bey mi yalancı. hodri meydan!

sürekli başlık açarak kendince sikimsonik konularla bile dikkat çekmeye çalışılıp üç-beş fav alma istemini hayatta bi baltaya sap olamayıp manevi tatminini sözlük üzerinden sağlama çabana acıyorum.

oysa ki değerli zamanını burada 3-5 fav almaya, sanal sohbet odalarında harcayacağına pencereni açıp gerçek dünyaya ayırsan daha mutlu olur, insanları kötülemek, yalan söylemek durumunda kalmazsın.
    (bkz: #68686185)
    (bkz: #69122818)
    (bkz: #69309450)
    (bkz: #69369270)
    (bkz: #69422563)
    (bkz: #69494090)
    (bkz: #69589243)
    (bkz: #69835902)
    (bkz: #69947453)
    (bkz: #70034015)
    (bkz: #70489522)
    ...
    ..
    .
    bu da aşağıda bulunsun, umarım yardımcı olur.
    (bkz: adam olmak)