şükela:  tümü | bugün
  • kafemiz için lavazza kahve arıyorduk daha önceki tedarikçiyle sorun yaşamıştık. 6’lı paketini çok ucuza bulduğum bir site. daha önce başka bir satıcıdan online satış siteleri aracılığıyla sipariş vermiştim fakat bandrolsüz, kaçak çıktı. ürünleri orijinal üstelik herhangi bir sıkıntıda telefonla arayıp konu hakkında bilgi alma olanağınız var. ürün yelpazeleri geniş. fiyatları bu kadar ucuzken en azından girip kendiniz de bir bakın derim. site.
  • bu siteden daha önceki 2 kahve alışverişim sorunsuz gerçekleşti. son siparişim öncesi bilgi alma ihtiyacı duyduğumda ise telefonla fazlası ile yardımcı oldular. ben alışveriş yapılabilir siteler listeme ekledim.
  • tamam
  • piyasadaki saçma salak fiyatlara sahip kahve satıcılarını düşününce cafe abruvase gibi kahveleri starbucks kahvesine sattığını görünce denemeye karar verdim. gelince tekrar yorum yapacağım.
    elia diye kilosu 40 liraya kahve var onu deneyen varsa yeşillendirsin.

site güvenlik sertifikası let's encrypt sorunsuzca alışveriş yapılabilir demenin ingiliccesi.
  • bir arkadaşın tavsiyesiyle deneme amaçlı sipariş verdiğim oluşum. kahveler gelince tekrar editleyeceğim.
  • valla 2 kere ürünlerinden aldığım mükemmel site. son siparişte küçük bir hediyede yollamışlar. kahveleri genel olarak taze. meşhur cafe ambruvase kahvelerini youtube'da şu videoda gördüm aldım bende beğendim.
  • daha önce ambruvase guatemala yöresel çekirdek kahve ürününü ayıla bayıla tükettiğim güvenilir kahve tedarikçisi.

fiyat konusunda da diğer tedarikçilerden daha ekonomikler.