şükela:  tümü | bugün
  • alternatif bulamamaktan ötürü katlanılan bir içecek olması hususu. yani hiç olmasa yokluğunu hissetmeyeceğim bir içecek kahve benim için. tadı acı. dili bi acayip yapıyır. bi şey yerken içilecek bir şey değil. çaya en azından bi büskivit bandırırsın kahvede o da olmuyor. millet bi de bunun gürmeliğini yapıyor. gerçekten sevmiyorum bu kahveyi.
  • sen içme
  • kahveden güzel içecek var mıdır yahu? soğuğu ayrı sıcağı ayrı güzel,sütlüsü ayrı sadesi ayrı güzel.
  • iyi kahve içmemiş yazar beyanı.
  • çayçıları şöyle alalım
  • "iyi bir kahve iyi bir viskiden evladır." *
  • a101 de satilan vip marka tozu, kahve sanip icen bi arkadas beyani .
  • zaten kahve, aynı alkol gibi, aslında insanoğlunun damak tadına uygun olmayan bir şey(miş) . tadından dolayı değil hissettirdiklerinden dolayı içiliyor(muş)

ben demedim bilim insanları dedi.

not:kahve bağımlısıyım ve kahvenin tadı güzel bence
  • 3'ü 1 arada içmemiş yazar beyanı.
  • adamın damak zevki kahveyi bahsedildiği kadar güzel kodlamamış. ne skime derman olduğunu anlayamadığım tayfanın da herife bir sövmedikleri kalmış.

"kohvo hotor bolonlö öçölör"

hahay amına koyim ya. kahve bir bitki. meyvesini ezip suya karıştırıp içiyorsun. bu bağlamda papatya çayı ile arasında herhangi bir fark yok.

kahve hatırlılarla içiliyor da papatya çayı orospu çocuklarıyla mı içiliyor?

içtikten bir kaç saat sonra işeyerek attığınız şeyden başka değer verecek başka bir şey bulamadınız mı amına koyim?