• bahar sezonunda yayına girmiş, son zamanların en eğlenceli animelerinden biridir, en son 17. bölümü yayınlanmıştır. izlemek isteyenler için http://www.animefreak.tv/…ichou-wa-maid-sama-online...
  • mangası her shoujou'da olduğu gibi klişeye batmış durumda, oğlanı kızdan ayırmaya çalışan sinsi ve zengin aile üyeleri harekete geçti.. aa, ben bunu nerde görmüştüm ya?? special a veya hana yori dango'da olmasın??

bakmayın sinirli halime, güzel animedir, en son 21. bölümü çıktı, 26 bölüm olacakmış. benim böyle huysuz olmamın nedeni gene fazlasıyla etkilenmem. ama ikinci kapanış müziği böylesine kalp tutucuyken nasıl etkilenmem ki ?..
  • her ne kadar konusu klişe olsada kendini izlettiren, sevimli karakterlerinin olduğu shoujo animedir
  • animesinde karakterlerin gözlerine hastayım dedirten shoujou manga
  • animeyi izlerken; usui'nin, her fırsatta kendisini sevdiğini göstermesine rağmen, inanmayarak kendini ondan uzak tutan misa-chan'a bir tane vurası gelir insanın.
  • animesi 26 bölümle kendini tamamlamıştır. artık bir iki yıl mangasını takip ederiz. son olarak:

kitto mata aeruuuu :(((((
  • izlemesi çok eğlenceli bir seri, bölümler nasıl bitti anlamadım, daha uzun olsa sıkılmadan izlerdim.

kızımız okulda çok disiplinli, erkeklerin korkulu rüyası, başarılı bir başkan, delikanlımız ise okulun en yakışıklısı, kızların peşinde koştuğu, erkeklerin bile hayran olduğu, cool bir arkadaş.
    asıl can alıcı detay ise, kızımız(ayuzawa) ek iş olarak maid(hizmetçi) cafede garsonluk yapmakta ve bunu herkesten sır gibi saklamaktadır.

tabi bizim delikanlı(usui) tesadüfen ayuzawa’yı o cafede görür ve sürekli o cafede takılmaya başlar, hiç bir kıza yüz vermeyen usui vaktini ayuzawa ile geçirir. olaylar gelişir...
  • usui takumi'ye aşık olabilirdim evet. kendimi tutmasam bir anime karakterine aşık olabilirdim. geldiğim son nokta. benden adam olmaz.

geç gelmiş tanım: kimi ni todoke benzeri bir anime. çok fazla ortak noktaları yok aslında ama yüzeysel olarak benzerler.
  • dünyaya insan olarak degil de anime karakteri olarak gelme istegi uyandiran anime. lan beyle usui gibi adamlar ciziyorsun ediyorsunuz, olan bizim libidoya oluyor. bunun bir special a'deki kei var.. oy anam of!
  • misakinin kardesinin ortaya ciktigi her sahnede dram havasi yaratan anime. öyle comedy, romance diye izleyip gidiyorsun da abi ortaokul ögrencisi o kizin tek derdinin yarismalardan edindigim ikramiyelerle ev gecindirmeye calismasi ne öyle ya. aglicam, vallahi agliyorum.
hesabın var mı? giriş yap